امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۰:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144127
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پیش از این قرار بود این گروه موسیقی بوشهری، تنها در یک سانس به اجرای برنامه بپردازد اما علاوه بر جمعه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پیش از این قرار بود این گروه موسیقی بوشهری، تنها در یک سانس به اجرای برنامه بپردازد اما علاوه بر جمعه ساعت 19، محسن شریفیان و گروهش در همان تاریخ 17 بهمن ماه، ساعت 21:30 نیز به صحنه می‌روند و علاقه‌مندان را با بخشی از فرهنگ مردم جنوب ایران و بوشهر آشنا می‌کنند.

به گفته سیدعلى میرمحمدى، موسیقی محلی نشان‌دهنده فرهنگ و آداب و رسوم مردم هر منطقه است و به‌خاطر گستردگی و تنوع خود می‌تواند برای مخاطبان، جذاب باشد و گواه این گفته همین‌ که همه بلیت‌های کنسرت آن‌ها، در کمتر از چهار روز به فروش رفته است. پس مردم علاقه‌مند شنیدن این نوع موسیقی هستند و خوب است متولیان فرهنگی زمینه رشد و بالندگی موسیقی نواحی را پدید آورند. 

مدیر برگزارى کنسرت گروه لیان معتقد است: استقبال از این گروه، قابلیت موسیقی نواحی را نشان می‌دهد. نوعی از موسیقی که اگر به آن پرداخته شود، می‌تواند نوید بخش اتفاقات خوب در این زمینه و اقبال جوانان به این سبک از موسیقى باشد.

میرمحمدی پیش بینى کرد که با استقبال صورت گرفته بلیت‌هاى سانس دوم نیز ظرف چند روز آینده به فروش کامل برسد.

گروه موسیقی لیان برشهر به سرپرستی محسن شریفیان، 17 بهمن ماه ساعت 19 و 21:30 به همت هامین گستر آریا در تالار وحدت به اجرای برنامه می پردازد. 

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها