امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۵:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14413
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 71
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز در بیانیه خود با بیان اینکه ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز در بیانیه خود با بیان اینکه دیدیم که چگونه مردم عزیز کشورمان همانند همیشه در عرصه انتخابات حضور یافتند و ثابت کردند که صاحبان اصلی انقلاب هستند، آوردند: امیدواریم که کاندید منتخب با پشتوانه رای چند میلیونی، ان‌شاءالله تدبیر و امید لازم را برای کشور فراهم سازد.

این تشکل دانشجویی خطاب به رئیس جمهور منتخب نوشت: تقاضا داریم که از خواسته‌های به حق دانشجویان دفاع کنید و دغدغه مردم را دغدغه اصلی خود بدانید و امیدواریم که با تدبیر بعد از رقم خوردن حماسه سیاسی توسط مردم، گامی بلند در جهت حماسه اقتصادی بردارید و با کاهش تورم و گرانی، آرامش را به کشور برگردانید.

در پایان بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز آمده است: رئیس جمهور منتخب از این پس رئیس جمهور همه مردم است و ان‌شاءلله انتظار می‌رود گامی بلند در جهت احیای اخلاق و تعامل با جهان بردارد و با تدبیر مسئولین آنگونه که شایسته ایران عزیز اسلامی است، به دور از حاشیه‌ها به سوی دولت مهدوی پیش رویم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها