امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۶:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144130
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با توجه به اهمیت «مدیریت جهادی» به عنوان راهبرد پیشرفت علمی فرهنگی ...

به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با توجه به اهمیت «مدیریت جهادی» به عنوان راهبرد پیشرفت علمی فرهنگی کشور و تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر این موضوع، جشنواره عکس و پوستر با محور «مدیریت جهادی» به همت دبیرخانه دائمی مدیریت جهادی برگزار می‌شود.

موضوعات این جشنواره؛

روحیه و فرهنگ جهادی

مدیران جهادی (از ابتدای انقلاب تا امروز)

تلاش‌های جهادی مردمی (اردوهای جهادی، صنعت، کشاورزی، علمی، دینی و محیط زیست)

نهادها و سازمان‌های جهادی (از ابتدای انقلاب تا امروز)

دفاع مقدس و جهاد سازندگی

سایر موضوعات و مصادیق قابل اطلاق به رویکرد مدیریت جهادی
مشخصات آثار ارسالی؛

عکس‌ها در دو سطح حرفه‌ای و موبایل است.

آثار ارسالی با فرمت jpg و در ابعاد A3 و حداکثر با حجم 5 مگابایت باشد.

مهلت ارسال آثار تا دوم اسفند ماه سال جاری است و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به پست الکترونیک info@ddmj.ir ارسال کنند؛ ضمن اینکه ارسال نام، نام خانوادگی، شماره تماس و آدرس پست الکترونیکی الزامی است.

در این جشنواره 70 عکس برتر خریداری شده و به 3 نفر اول، جوایز ویژه اهداء خواهد شد.

در ادامه این گزارش بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی طی اول فروردین 1393 در حرم مطهر رضوی را می‌خوانیم: «علما، اساتید، روشنفکران انقلابی، هنرمندان متعهّد، اینها نگاه نقّادانه خودشان را نسبت به اوضاع فرهنگی کشور همچنان داشته باشند و تذکّر بدهند. البتّه من در مورد تذکّرات، معتقدم باید با منطق محکم و با بیان روشن، نقطه نظرات صحیح را ارائه بدهند.

با تهمت‌زنی و جنجال‌آفرینی، بنده موافق نیستم؛ با تکفیر کردن و متهم کردن این و آن، بنده موافق نیستم. اعتقاد من این است که مجموعه‌ی انقلابی کشور ـ که بحمدالله تعداد بی‌شماری از آنها در بین جوان‌های ما، در بین صاحب‌نظران ما، اساتید ما، بزرگان ما، تحصیل‌کرده‌های ما حضور دارند ـ می‌توانند با منطقِ محکم وارد میدان بشوند، نقّادی کنند. نقاط ضعف را و نقاط منفی را به رخ ما مسئولین بکشانند. گاهی می‌شود که مسئول، متوجّه نیست چه دارد می‌گذرد در متن جامعه، امّا آن جوان در متن جامعه است، او می‌فهمد؛ آن عزم ملّی و مدیریّت جهادی که عرض کردیم در زمینه‌ی فرهنگ، این است».

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها