امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۰:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144140
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، برادران هوآیی که از چهره‌های مطرح سینمای چین هستند امر تولید این درام اجتماعی پرتنش را به عهده دارند. اما این دو ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، برادران هوآیی که از چهره‌های مطرح سینمای چین هستند امر تولید این درام اجتماعی پرتنش را به عهده دارند.

اما این دو برادر فیلم ساز و تهیه کننده، کارگردان این فیلم نیستند. کارگردانی «آدم بدها معمولا می میرند» را سون هائو هنرمند چینی به عهده دارد. او به خاطر هم کاری طولانی خود با فنگ ژیائوگنگ معروف است.

وی سال های ریادی دستیار کارگردان فنگ ژیائوگنگ بوده است. رسانه های گروهی چین از ژیائوگنگ به عنوان اسپیلبرگ سینمای چین اسم می برند و او فیلم های پرفروش سینمای کشور خود را کارگردانی کرده است.

به همین دلیل، اهل فن پیش بینی می کنند «آدم بدها معمولا می میرند» تبدیل به یکی از فیلم های پرسروصدای امسال سینمای چین باشد.

سون یه جین بازیگر جوان زن سینمای کره در این فیلم نقش مقابل چن بو لین بازیگر تایوانی را بازی می کند. داستان فیلم در باره جوانی چینی است که همراه یکی از دوستانش راهی یک جزیره متروکه کره جنوبی می شوند. آن ها پس از ملاقات یک جوان مرموز کره ای در این محل، با دردسرهای زیادی روبرو می شوند.

کل صحنه های این کمدی سیاه در کشور کره جنوبی فیلم برداری می شود. نام فیلم در زمان نمایش عمومی احتمالا تغییر خواهد کرد.

برادران هوآیی قبل از این فیم «آقای گو» را با هم کاری صنعت سینمای کره جنوبی تهیه کرده اند. این فیلم فروش خوبی در جدول گیشه نمایش سینماهای هر دو کشور کرد.

طی چند هفته گذشته هم، «خانم گرانی» با فروش بالایی در جدول گیشه نمایش سینماهای چین روبرو شد. این محصول مشترک چین و کره جنوبی، نسخه دوباره سازی شده یک فیلم موفق کره ای به همین نام است.

رسانه‌های گروهی چین می نویسند صنعت سینمای این کشور با هم کاری های مشترک خود با کره جنوبی، بازار خارجی تازه ای را برای محصولات چینی فراهم می کنند.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها