امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144141
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 79
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی جنتی درباره فیلم‌های حاضر در جشنواره فجر سی و سوم بیان کرد: خوشبختانه امسال فیلم‌های حاضر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی جنتی درباره فیلم‌های حاضر در جشنواره فجر سی و سوم بیان کرد: خوشبختانه امسال فیلم‌های حاضر در جشنواره کیفیت مطلوبی دارند و بدون حاشیه‌های مخرب هستند.

وی با بیان اینکه هیات انتخاب جشنواره فیلم فجر با درایت و کاردانی آثار حاضر در این رویکرد را برگزیده است، اظهار کرد: یکی از نکات مثبت فیلم‌های جشنواره این است که از نظر سطح، شاهد آثاری نزدیک به هم هستیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین یادآور شد: با توجه به فیلم‌ها و موضوعاتی که فیلم های امسال دارند، قطعا سال آینده سینمای پررونقی خواهیم داشت و به نوعی ویترین سینمای ایران در سال آینده بسیار خوب و درخشان خواهد بود.

جنتی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید درها به روی ایده‌ی سینماگران باز شده است، گفت: فیلمسازان و مخصوصا کارگردان‌های جوان می‌توانند ایده‌های خوب خود را به تصویر بکشند که قطعا هم مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

عضو هیات دولت جمهوری اسلامی ایران در پایان سخنانش با ابراز امیدواری از تداوم روند حضور مثبت جوانان در جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد: حضور فیلمسازان جوان نکات قابل توجه این دوره از جشنواره است. این جوانان نشان دادند توانایی‌های لازم برای فعالیت در این عرصه را دارند و امیدواریم این روند در سال‌های بعد هم ادامه داشته باشد.

انتهاب پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار