امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۲۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14416
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 83
محمدجواد خضرایی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ...

محمدجواد خضرایی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: حمایت مردم از جمهوی اسلامی موتور پیش‌برنده نظام است و این مردم بزرگترین پشتوانه نظام جمهوری اسلامی هستند که باعث شده جمهوری اسلامی به عنوان یک الگو در منطقه شناخته شود.

وی افزود: آقای روحانی به اعتدال معروف است و می‌تواند از این ویژگی برای بهره‌برداری از ظرفیت‌های موجود کشور استفاده کرده و اشکالاتی که در این سال‌ها وجود داشته را برطرف کند تا جمهوری اسلامی برای جهان اسلام یک الگو شود. البته این خط پیش رو برای تمامی مسئولان نظام ترسیم شده است.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران در پایان سخنان خود اظهار داشت: باید بین مسئولین وحدت ایجاد شود زیرا تفرقه نظام را با مشکل مواجه می‌کند و در واقع رسیدن به آرمان‌های انقلاب وحدت را می‌طلبد و درخواستی که از مسئولین می‌رود این است که بر مبنای وحدت قدم بردارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار