امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۰:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144169
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۲
تعداد بازدید: 13
علیرضا منصوریان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص استفاده از سیستم GPS در باشگاه نفت تهران و اینکه این ...

علیرضا منصوریان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص استفاده از سیستم GPS در باشگاه نفت تهران و اینکه این سیستم از چه طریقی وارد فوتبال کشورمان شد گفت: برای اولین بار سیستم GPS توسط افشین قطبی در سال 2011 و با تلاش‌های سیامک آزادی مربی بدنساز تیم ملی به کشور آورده شد و بعد از آن من و آزادی دوست‌های صمیمی شدیم و بعد که قطبی از تیم ملی جدا شد سیامک آزادی را به تیم امید آوردم و در تیم امید از همین سیستم GPS استفاده کردیم حتی در بازی با کره جنوبی در کیش هم از این سیستم بهره بردیم.

وی ادامه داد: بعد از افشین قطبی هم کارلوس کی‌روش به تیم ملی آمد و او هم از سیستم GPS استفاده کرد و بعد از افشین قطبی و کارلوس کی‌روش در تیم ملی باشگاه نفت تهران برای اولین بار در ایران و در رده باشگاهی از این سیستم استفاده کرد. بعد از آن هم سید صالح مصطفوی که آنالیزور خود من بود و در تیم الجزیره و النصر امارات همراه با والتر زنگا حضور داشت به ما اضافه شد و باز هم استفاده از سیستم GPS را ادامه دادیم.

منصوریان خاطرنشان کرد: قبل از اینکه سید صالح مصطفوی به تیم اضافه شود خود من به سیامک آزادی پیشنهاد کار دادم اما شرایط او به گونه‌ای نبود که بتواند برای کار به ایران بیاید چون در هلند او یک مرکز ورزش‌درمانی و فیزیوتراپی بسیار قوی دارد و وقتی دیدم که قرارداد باشگاه نفت کمتر از دستمزد او در هلند است با سیدصالح مصطفوی کار کردیم و در قرارداد او با باشگاه‌های اماراتی آورده شده بود اگر سرمربی تیم امید ایران به یک تیم باشگاهی رفت او به قرادادش پایان دهد که از شانس خوب من این موضوع با پایان لیگ امارات و جدا شدن زنگا از الجزیره همراه شد و کار ما برای جذب صالح مصطفوی راحت‌تر شد. باز هم تاکید می‌کنم که برای اولین بار سیستم GPS توسط افشین قطبی در سال 2011 و با همکاری سیامک آزادی به کشورمان آورده شد و بعد از آن هم من در تیم امید از آن استفاده کردم و  کارلوس کی‌روش هم در جام جهانی از این قضیه بهره برد.

انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها