امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144192
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۲
تعداد بازدید: 181
«برزو ارجمند» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد ایفای نقشش در فیلم «چهارشنبه 19 ...

«برزو ارجمند» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد ایفای نقشش در فیلم «چهارشنبه 19 اردیبهشت» گفت:‌ درست است که این نقش طول کمی دارد و به نسبت سایر کاراکترها کمتر دیده می‌شود، اما ایفای آن برای من بسیار لذت بخش بود و معتقدم که نقشم عرض زیادی داشت.

وی ادامه داد:‌ همانطور که دیدید نقش اسماعیل فقط در دو سکانس بازی داشت و بر همین اساس اجرای سختی را می‍‌طلبید و من هم به عنوان یک بازیگر باید تمام تلاشم را به کار می‌بستم تا در همان دو سکانس خوب ظاهر شوم.

این بازیگر افزود:‌در ادامه کار با هدایت وحید جلیلوند و البته متن خوبی که داشتیم توانستم به این نقش نزدیک شوم.

او ضمن اشاره به دلایل جذابیت این فیلم افزود:‌ در وهله اول دوستی با وحید جلیلوند برایم اهمیت داشت و زمانیکه فیلم نامه اثررا خواندم، به شدت متن خوبی که در اختیارمان قرار گرفته بود نظرم را جلب کرد و باید بگویم خیلی ذوق زده شدم بابت اینکه بعد از مدت ها چنین متنی به دستم رسید،چراکه همانطور که می‌دانید در حال حاضر مشکل اساسی سینما و تلویزیون ما، فقدان فیلم نامه است.

ارجمند درباره تفاوت این نقش با سایر نقش هایش گفت:‌صادقانه می‌گویم که این نقش از بهترین نقش‌هایی است که در زندگی‌ام بازی کردم. منظورم از بهترین همه عواملی هستند که در شکل گیری این اثر موثر بودند و همگی در کنار هم برای هرچه بهتر شدن این فیلم تلاش کردیم.

بازیگر فیلم «معراجی‌ها» درباره سیاه نمایی در برخی از فیلم‌ها گفت:‌ مسئولین و افرادی که سیاست گذاری‌های سینمای را به عهده دارند، باید در این باره پاسخگو باشند، اما به نظر من زمانیکه یک فیلم ساز موضوعی را مطرح می‌کند، در اصل دغدغه اش را به تصویر می‌کشد.

وی در پایان افزود: در حال حاضر مشغول بازی در فیلم «سه بیگانه در سرزمین ناشناخته» به کارگردانی مهدی مظلومی و تهیه‌کنندگی مسعود ردایی هستم.

به گزارش فارس،اینفیلم روایت گر 3 مامور خارجی است که برای انجام عملیاتی با یک نقشه دقیق و از پیش تعیین شده وارد ایران می شوند، اما از لحظه ورود با موقعیت های ویژه‌ای روبه‌رو می‌شوند که برنامه‌های‌شان را به هم می‌ریزد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها