امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۲۰:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144209
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 10
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت بنا به مصوبه هیأت وزیران، جریمه خسارت تاخیر در پرداخت ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت بنا به مصوبه هیأت وزیران، جریمه خسارت تاخیر در پرداخت تسهیلات پرداختی معوق بانک‌ها به آسیب دیدگان ناشی از زلزله بم بخشیده شد.

 در متن مصوبه هیأت وزیران آمده است:

جریمه خسارت تاخیر متعلقه به تسهیلات پرداختی معوق بانک‌ها به آسیب دیدگان ناشی از زلزله شهرستان بم که قبل از وقوع زلزله اعطا شده است با موافقت بانک عامل مربوط، بخشوده و اصل تسهیلات اعطایی یاد شده در اقساط بلند مدت (حداکثر پنج ساله) توسط وام گیرندگان و یا وراث قانونی آنها پرداخت می‌شود.

سود تسهیلات یاد شده حداکثر تا مبلغ یکصد و شصت میلیارد ریال از محل اعتبار جزء (6) ردیف (520000) منظور در جدول شماره (9) قانون بودجه سال 1393 کل کشور با تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تامین و پرداخت می‌شود.

مصوبه فوق در تاریخ 12/11/1393 با امضاء معاون اول رئیس‌جمهور برای اجرا به وزارت امور اقتصادی و دارایی،سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشو و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ابلاغ شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها