امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۵:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144239
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات عصر سه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات عصر سه شنبه 14 بهمن 93 در همایش روحانیان استان ایلام اظهار داشت:‌ امروز خطر اصلی برای دنیای اسلام تهاجم و شبیخون فرهنگی است که دشمن در قالب گروه های ضد اسلام، اعتقادات جوانان ایران اسلامی را هدف قرار داده است.
علوی افزود: روحانیان باید خود را به دو بال اخلاق و علم و دانش تجهیز کنند تا بتوانند در مواجهه با شبهات فکری و عقیدتی که نسل جوان را تهدید می کند، مقابله کنند.

وزیر اطلاعات با اشاره به تلاش دشمنان اسلام برای خدشه وارد کردن به مقدسات دینی مسلمانان به ویژه اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام (ص) تاکید کرد: هرچه بتوانیم نسل جوان را با الگوی حقیقی و واقعی مکتب تشیع به ویژه اهداف بلند پیامبر خاتم آشنا کنیم، پاسخ کوبنده تری به شبهات و انحرافات آنها خواهیم داد.

علوی با بیان اینکه خطر جدی برای اسلام حمله به اعتقادات دینی مردم است ، یادآور شد: سربازان گمنام امام زمان (عج) تسلط کاملی بر تحرکات گروه های الحادی و تکفیری داشته و اگر حرکتی از آنان سر بزند، آنرا در نطفه خفه می کنند.

علوی با اشاره به اینکه رسالت اصلی ترویج احکام دین مبین اسلام بر دوش روحانیان سنگینی می کند، اضافه کرد: قاطبه روحانیان از نظر ساده زیستی با شرایط طلبگی دوران پیش از انقلاب زندگی می کنند چرا که به دنبال مطامع دنیوی نرفته و همین موضوع باعث نزدیکی مردم به روحانیان شده است.

وزیر اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک ایام الله دهه فجر، گفت: در این ایام شاهد دو رویداد مهم بودیم، یکی در مدار قرار گرفتن ماهواره فجر با تلاش جوانان متعهد و متخصص این مرز و بوم و دیگری تحقیر و زبونی رژیم اشغالگر قدس که از دست توانمند نیروهای حزب الله سیلی محکمی خوردند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها