امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۶:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14425
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 106
اکبر شهبازی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: ...

اکبر شهبازی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: در حال حاضر روحانی رئیس‌جمهور منتخب مردم است و همه نامزدها باید رقابت را به رفاقت تبدیل کنند و با رئیس جمهور جدید همکاری صمیمانه داشته باشند و برنامه‌هایشان را به دولت جدید ارائه دهند.

وی افزود: من معتقدم فضایی که در هنگام رقابت انتخاباتی و همچنین پس از مشخص شدن رئیس‌جمهور منتخب حاکم بود فضای قانونی و عقلانی بود که باعث شد جشن ملی و حماسه سیاسی تحقق پیدا کند و حال وظیفه همه است که از رئیس جمهور منتخب حمایت کنند.

شهبازی ادامه داد: مردم با حضورشان در پای صندوق‌های رای در ابتدا رای به نظام جمهوری اسلامی دادند و پشتیبانی‌شان را از جمهوری اسلامی اعلام کردند.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در پایان سخنان خود، خاطرنشان کرد: مطابق فرمایش رهبری اگر ما می‌خواهیم با آمریکا مبارزه کنیم راه آن تنها کار و فعالیت برای مردم است و در حال حاضر زمان، زمان کار و فعالیت است و همه گروه‌ها باید برای بهبود کشور به دولت کمک کنند تا از این فرصت ارزشمند برای پیشبرد اهداف نظام استفاده کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها