امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144270
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ محمود امانی طهرانی مدیرکل دفتر تألیف کتاب‌های درسی ابتدایی و متوسطه نظری، ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ محمود امانی طهرانی مدیرکل دفتر تألیف کتاب‌های درسی ابتدایی و متوسطه نظری، به نهایی شدن تولید فیلم آموزشی با موضوع تربیت‌بدنی اشاره کرد و اظهار داشت: مخاطب این فیلم آموزشی، دانش‌آموزان پایه‌های اول و دوم ابتدایی هستند.

وی با بیان اینکه نگاه دفتر تألیف در حوزه مواد آموزشی فراتر از تک رسانه مکتوب و معطوف به بسته آموزشی است، افزود: نگاه به یادگیری تنها مشمول تدریس مستقیم آن هم با تمسک به کتاب درسی نیست بلکه پشتیبانی نرم افزاری، فایل‌های صوتی و فیلم‌های آموزشی بخشی از بسته آموزشی محسوب می‌شوند.

به گزارش فارس، فیلم مذکور که «وروجک‌ها» نام دارد به سفارش گروه تربیت‌بدنی دفتر تألیف کتاب‌های درسی ابتدایی و متوسطه نظری در دو بخش 60 دقیقه‌ای در سال 1393 تولید شده است و داستان آن از اواسط مهرماه و با ورود آقای ظریف معلم ورزش جوان و پر انرژی به مدرسه آغاز می‌شود.

حضور آقای ظریف به همراه دو عروسک بازیگوش به نام‌های زبل و تپل در مدرسه، اتفاقاتی جالب و شیرین را رقم می‌زند که علاوه بر بیشتر علاقه‌مند کردن دانش‌آموزان به موضوع تربیت بدنی، باعث ایجاد شور و نشاطی خاص در فضای مدرسه می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار