امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۵:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144276
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
امیدعلی مسعودی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با  اشاره به اقدام معاونت مطبوعاتی ارشاد در خصوص ارائه ...

امیدعلی مسعودی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با  اشاره به اقدام معاونت مطبوعاتی ارشاد در خصوص ارائه مجوز برای استفاده از هنرمندان و ورزشکاران، تبلیغات اظهار داشت: ما در کشور اسلامی زندگی می‌کنیم و ارزش‌های اسلامی بالاتر از قوانین است، هر ماده و قانونی که خلاف ارزش‌ها بوده باید اصلاح شود.

استاد علوم ارتباطات با بیان اینکه استفاده ابزاری از تصاویر بر اساس قانون مجاز نیست ادامه داد: اقدام معاونت مطبوعاتی ارشاد در خصوص مجاز دانستن استفاده از چهره‌های هنری و ورزشی برای تبلیغات شایسته نیست و باید اصلاح شود.

وی متذکر شد: چهره‌های ورزشی و هنری محبوب مردم در عرصه ورزش و سینما هستند و نباید در آگهی‌ها حضور یابند و قهرمانان حالت تجاری پیدا کنند.

مسعودی با بیان اینکه تولیدات داخلی کشور عموماً کالاهای مصرفی را شامل می‌شود ادامه داد: 60 درصد  محصولات کشور در خصوص مواد غذایی است و در ادامه کالاهای صنعتی کشور نیز بازار رقابتی ندارد از جمله می‌توان به انحصاری بودن بازار خودرو که نزد دو شرکت ایران خودرو و سایپا بوده است اشاره کرد بر همین اساس باید پرسید این چه تصمیمی بوده است که معاون مطبوعاتی ارشاد اتخاذ کرده است؟

مدیر گروه ارتباطات دانشگاه سوره در ادامه متذکر شد: در شرایط تحریم و بحث اقتصاد مقاومتی دامن زدن به تبلیغات تجاری و استفاده از ستارگان سینمایی خلاف اصول مقام معظم رهبری است و باید بر آن تجدیدنظر شود.

مسعودی با بیان اینکه اقدام اخیر معاونت مطبوعاتی ارشاد خلاف سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری است اضافه کرد: تا زمانی که خسارتی به وضعیت و شرایط اقتصادی و اجتماعی کشور وارد نشده است لازم است انتظامی هر چه سریع‌تر این سیاست را اصلاح کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها