امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144278
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین رضازاده، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری اظهار داشت: از سن 14 سالگی و از بهمن ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین رضازاده، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری اظهار داشت: از سن 14 سالگی و از بهمن 1371 کار وزنه& zwnj;برداری را از مدرسه شهید قمیصی اردبیل شروع کردم و در چنین المپیادهایی موفق شدم استعداد خودم را در این رشته نشان دهم و راهی مسابقات استانی شدم.

وی افزود: چنانچه به پیشینه ورزشکارانی چون بهداد سلیمی و کوروش باقری نگاه کنید همگی از رقابت‌های درون مدرسه‌ای استعدادیابی شده و به این سطح از ورزش قهرمانی راه یافته‌اند، بنابراین ما هم غافل ننشسته و پس از تفاهم‌نامه‌ای که میان وزرای آموزش و پرورش و ورزش و جوانان بسته شد، تمام تلاش خود را برای جذب استعدادهای دانش‌آموزی به کار گرفته‌ایم.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری متذکر شد: طی نامه‌ای به تمامی هیأت‌های ورزشی استانی خود تأکید کردیم که مسابقات استان خود را رصد کرده و تمامی امکانات خود را در اختیار مدارس شهر و استان خود قرار دهند و به همین منظور نیز 120 ست میله و صفحه و وسایل کمک آموزشی از چین خریداری کردیم.

رضازاده با ابراز خرسندی از اینکه بهترین مربیان وزنه‌برداری هیأت‌های ورزشی استان‌ها غالباً معلم ورزش نیز هستند، ادامه داد: ظرفیت بسیار خوبی برای پرورش استعدادهای المپیادهای درون مدرسه‌ای در اختیار داریم که بلافاصله پس از اختتامیه آن نفرات برتر را به اردوهای رده‌های سنی مختص به خود دعوت خواهیم کرد.

وی با تأکید بر اینکه هیأت‌های وزنه‌برداری 31 استان هم اکنون درگیر فعالیت‌های المپیاد هستند، گفت: به عنوان رئیس فدراسیون ناظر فعالیت‌های صورت گرفته هستم و با کمک همکاران خود فعالیت‌های استانی را زیر نظر گرفته‌ام که شکر خدا می‌بینم این طرح جواب داده است و باید چند سال منتظر ماند و به ثمر نشستن گل‌های این المپیاد را در رقابت‌های بین‌المللی دید.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در خاتمه یادآور شد: از خاطرم نمی‌رود که آقای اولاد وطن، معلم ورزش من که یکی از وزنه‌برداران بنام دوران خود بود تا چه اندازه بر روی من تأثیر گذاشت به همین خاطر هم اعتقاد دارم ظرفیت مربیان وزنه‌بردار معلم ورزش این فدراسیون از دل همین المپیاد می‌تواند باعث رشد و پیشرفت هر چه بیشتر وزنه‌برداری در کشور شود.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها