امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۴:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144282
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از اداره روابط عمومی و تشریفات دیوان عالی کشور، جلسه هیات عمومی اصراری حقوقی دیوان عالی کشور صبح ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از اداره روابط عمومی و تشریفات دیوان عالی کشور، جلسه هیات عمومی اصراری حقوقی دیوان عالی کشور صبح روز سه شنبه& nbsp; تشکیل شد.
این جلسه که مقارن شده بود با ایام الله دهه فجر با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید شروع و سخنران حجت الاسلام و المسلمین مختاری معاون قضایی دیوان عالی کشور بود که با تبریک سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب به همه مردم ایران اسلامی و تمامی آزادیخواهان جهان ابراز امیداوری کرد که تمام ملت‌هایی که در زیر سلطه حکومت‌های جور و ظلم و ستم قرار دارند به فضل الهی بتوانند به پیروزی برسند.

مختاری با تبیین عوامل پیروزی ملت ایران در مبارزه با نظام ستم شاهی خاطر نشان کرد: رهبری حضرت امام در پیروزی انقلاب رکن اصلی بود که با روشنگری و هدایت مردم توانستند وحدت را بین تمامی مردم ایجاد نمایند و با همین وحدت  یک پارچه مردم بود که تمام برنامه های عوامل سفاک رژیم پهلوی را نقش بر آب شد. یک دلی  و با هم بودن و اتحاد و داشتن یک رهبر روشنفکر و و خداجو و شجاع ملت ایران را پیروز کرد.

معاون قضایی دیوان عالی کشور اضافه کرد: در کنار این خون و شهادت بود که انقلاب بر زور و تزویر پیروز شد. ملت فداکار با تقدیم شهدای عزیزی نهال انقلاب را آبیاری کردند لذا این انقلاب اسلامی ثمره با ارزش خون شهداست و همه ما باید قدردان این امام و رهبری و شهدا باشیم و هر کس تا آنجائیکه که در توان دارد باید از این نظام اسلامی دفاع کند و تا سر حد امکان کمک کنیم تا این انقلاب به نسل‌های بعدی نیز برسد و النهایه این انقلاب متصل باشد به قیام  صاحب این نظام حضرت بقیه الله الاعظم.

وی اضافه کرد: هر کس در هر سمت و شغلی که قرار دارد می‌تواند به نظام خدمت کند همانطوری که تا به حال انجام وظیفه شده منبعد نیز بیشتر باشد قاضی با صدور حکم عادلانه، استاد با پرورش دانشجویان با سواد و مومن، طلاب عزیز با ایراد خطابه وعظ و کارگر با کار صادقانه و .... .

مختاری گفت: لذا نباید از این نظام طلبکار باشیم و خدا را شاکریم که عمر ما و زندگی ما را در این عصر و زمان قرار داد لذا مجدداً سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به محضر رهبر معظم انقلاب و مسئولین مملکت و تمام آحاد ملت ایران اسلامی و همه آزادیخواهان جهان تبریک و تهنیت می‌گویم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها