امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۱:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144290
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 207
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «حمید الهایس» رئیس شورای نجات استان الانبار عراق گفت: ایران با بغداد در ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «حمید الهایس» رئیس شورای نجات استان الانبار عراق گفت: ایران با بغداد در زمینه جنگ علیه داعش بیشتر از دیگر کشورهای مدعی حامی عراق همکاری کرده است.

الهایس تاکید کرد: ما منتظر بازگشت هیات استانداری الانبار از واشنگتن هستیم تا با آنها و دیگر مسئولان محلی درباره بسیاری از مسایل مربوط به این استان بحث و گفتگو شود.

وی به «السومریه نیوز» گفته که «از جمله مسایلی که مورد بحث و گفتگو قرار می‎گیرد، سفر هیات الانبار متشکل از مسئولان و عشایر استان به ایران است، هرچند زمان این سفر هنوز مشخص نشده است».

رئیس شورای نجات استان الانبار عراق افزود: برداران ایرانی ما بیش از دیگران در جنگ علیه داعش با عراق همکاری کردند و بقیه کشورهای شرکت کننده در این جنگ «دروغ» می‌گویند.

شیخ «مزهر الملا خضر» عضو هیات الانبار در واشنگتن روز یکشنبه گذشته اعلام کرد که بیشتر اعضای این هیات به کشورشان بازگشتند و تنها شیخ ابوریشه و حکمت سلیمان در آمریکا همچنان حضور دارند و منتظر موافقت حیدر العبادی نخست وزیر عراق با تجهیز نیروهای عراقی و عشایر الانبار به سلاح‌های آمریکایی هستند.

انتهای پیام/ح

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار