امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144291
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سفیر فرانسه در آمریکا با حمایت از مذاکرات هسته‌ای اعلام کرد که «فرانسه ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سفیر فرانسه در آمریکا با حمایت از مذاکرات هسته‌ای اعلام کرد که «فرانسه به هیچ شکلی نگرانی درباره مذاکرات آمریکا و ایران ندارد».

«ژرار آرو» در صفحه توئیتر شخصی خود نوشت: «من می‌توانم این را بگویم فرانسه به هیچ نحو و شکلی نگرانی درباره مذاکرات بین آمریکا و ایران ندارد».

وی همچنین افزود: «بررسی مسئله هسته‌ای، جدا از دیگر مباحث، خود یکی از پایه‌های اصلی مذاکرات است، که این امری ارزشمند است».

اظهارات این مقام ارشد فرانسوی مستقر در آمریکا در حالی منتشر شده که پیش از این در خبرها آمده بود که سفرای سه کشور فرانسه،‌ آلمان و انگلیس در حمایت از پیشبرد مذاکرات هسته‌ای گروه ۱+۵ با ایران با نمایندگان حامی تحریم‌های تازه علیه تهران لابی کردند.

بحث عدم تصویب تحریم‌‌های بیشتر توسط کنگره آمریکا که مورد نظر دولت باراک اوباما هم هست، با حمایت‌های علنی مقامات اروپایی مختلف روبرو شده و آنها نیز خواستار دادن فرصت بیشتر به گفت‌وگوهای هسته‌ای شده‌اند. اخیرا دیوید کامرون نخست‌وزیر انگلیس در سفر به واشنگتن، تصویب تحریم‌های تازه ضد ایران را اقدام نادرستی خوانده بود.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها