امروز : پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 20
۲۲:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144313
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 9
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، برخی منابع خبری می‌گویند باراک اوباما، رئیس‌جمهوری آمریکا از دموکرات‌

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، برخی منابع خبری می‌گویند باراک اوباما، رئیس‌جمهوری آمریکا از دموکرات‌ های مجلس سنا خواسته است برای پیشبرد طرح تحریم‌ها علیه ایران تا ماه مارس به دولت فرصت بدهند.

پایگاه خبری المانیتور نوشت برخی از نمایندگان دموکرات مجلس سنا که جزو امضاکنندگان نامه سناتور باب منندز به باراک اوباما بوده‌اند می‌گویند دولت اوباما از آنها خواسته تا پایان ماه مارس برای پیشبرد تحریم‌های ضد ایرانی صبر کنند.

 باب منندز، نماینده دموکرات نیوجرسی و ۹ نماینده دیگر دو هفته پیش با نگارش نامه‌ای به باراک اوباما تصریح کردند که حاضرند برای حمایت از طرح تحریم‌های ضد ایرانی حاضرند تا پایان ماه مارس صبر کنند.

نمایندگان کنگره جدید آمریکا، که از ابتدای سال جدید میلادی رسما کار خود را با اکثریت جمهوری‌خواه در هر دو مجلس سنا و نمایندگان آغاز کرده، در حال حاضر دو طرح ضدایرانی را در نوبت معرفی دارند.

طرح اول را «مارک کرک» و «رابرت منندز» در نظر دارند که خواهان تصویب تحریم‌های مشروط علیه ایران است. طرح دوم هم متعلق به «باب کورکر» و «لیندسی گراهام» است که خواهان تصویب هرگونه توافق با ایران، پیش از اجرایی شدن آن، در کنگره است.

دولت آمریکا که از ابتدای مذاکرات هسته‌ای نقش پلیس خوب را ایفا کرده است، در بیانیه‌های عمومی خود اعلام کرده است که تصویب این طرح می‌تواند مذاکرات هسته‌ای جاری میان ایران و گروه موسوم به 1+5 را در معرض خطر قرار دهد.»

انتهای پیام/ا.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار