امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144343
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 50
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; رضا عنایتی قبل از آغاز تمرین تیم فوتبال استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با بردی که مقابل سپاهان به ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; رضا عنایتی قبل از آغاز تمرین تیم فوتبال استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با بردی که مقابل سپاهان به دست آوردیم تمرینات خوبی بعد از آن پشت سر گذاشتیم هرچند فاصله بازی‌ها کم است اما همه بازیکنان تیم کنار هم هستند و امیدواریم که بتوانیم همه انتظارات را برآورده کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که قبول داری هواداران از تو انتظار دارند گفت: بله، قبول دارم اما این انتظار مختص الان نیست و هر جا بوده‌ام این انتظار از من وجود دارد. مطمئنا این قضیه بار را برای من سنگین می کند اما هواداران مطمئن باشند با تمام وجود در خدمت استقلال هستم چه گل بزنم و چه نزنم.

وی در خصوص حرکتی که بعد از گلزنی در دیدار مقابل سپاهان انجام داد و نام حضرت محمد(ص) که روی پیراهن حک شده بود را به تصویر کشید، گفت: من اصلا بحث تبلیغاتی نداشتم و کارم قلبی بود. قبل از بازی با سپاهان تصمیم گرفتم این کار را انجام دهم و البته این را بگویم که نباید به هیچ دینی توهین شود چون ما مسلمانان این کار را انجام نمی‌دهیم. به هر حال چند هفته بود که با خودم فکر می‌کردم که این حرکت را انجام دهم و خدا کمک کرد که این اتفاق افتاد.

عنایتی در پاسخ به این سوال که چرا او باید این کار را انجام دهد گفت: شاید همه بازیکنان تیم هم چنین نیتی داشتند و آنها هم همچین تی‌شرت‌هایی را پوشیده بودند اما هیچ کس اطلاع نداشت من چنین حرکتی را می خواهم انجام دهم چون اعتقاد دارم حاضرم جانم را برای دینم بدهم و اجازه توهین به دینم را نخواهم داد.

وی تاکید کرد: حتی زمانی که در مشهد بودم به این قضیه معتقد بودم و باز هم این کار را انجام خواهم داد. ما قدرت‌مان را از دین‌مان داریم و توسل کردن و حاجت خواستن همیشه جواب می‌دهد. تمام هدفم این بود که پاسخ توهین آن نشریه خارجی را بدهم و خدا را شکر می‌کنم رسانه‌ها به این موضوع پرداختند چون ما افرادی هستیم که زیر ذره‌بین قرار داریم.

انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها