امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14435
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 164
مجتبی اکبری مدیرکل تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: جنبش ...

مجتبی اکبری مدیرکل تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: جنبش دانشجویی دانشگاه آزاد در طول ماه‌های اخیر با در نظر گرفتن فرمایشات مقام معظم رهبری در خلق حماسه سیاسی کوشید فضایی برابر در اختیار نامزدهای انتخابات قرار دهد تا بتوانند برنامه‌های خود را در فضایی علمی و بدور از جو زدگی‌های سیاسی ارائه دهند.

وی اظهار داشت: تشکل‌های دانشجویی در اجرای برنامه‌های خود از آزادی و اختیار عمل برخوردار بودند و حتی به هیئت‌های نظارت استانی توصیه شده بود به منظور تسریع برای حضور نامزدهای ریاست جمهوری مجوزهای لازم هر چه سریع‌تر صادر شود.

اکبری با اشاره به حضور میلیونی مردم ولایتمدار ایران اسلامی در انتخابات 24 خرداد، گفت: حضور مردم در این انتخابات تجلی مردم سالاری دینی در نظام اسلامی بود که در راستای تحقق حماسه سیاسی مدنظر مقام معظم رهبری صورت گرفت.

وی در ادامه با بیان چالش‌های اقتصادی پیش رو تاکید کرد: رئیس جمهور منتخب باید با سرلوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری بر مشکلات و چالش‌های اقتصادی فائق آید. با توجه به اینکه امروز ما در یک پیچ تاریخی حساس قرار داریم رئیس جمهور منتخب باید از نظرات نخبگان و بدنه کارشناسی کشور استفاده کند و تعامل دولت آینده با نهاد دانشگاه قطعا می‌تواند در پیشرفت و توسعه کشور بسیار مثمر ثمر باشد.

اکبری با بیان نقش مهم نخبگان دانشگاهی در پیشرفت و توسعه کشور تصریح کرد: سرمایه اصلی یک ملت نخبگان و کارشناسان هستند، هرگاه دولت‌ها از نظرات این نخبگان و کارشناسان بهره ببرند، شتابی در حرکت توسعه کشور صورت خواهد گرفت که این نشان از نقش نخبگان و کارشناسان کشور در توسعه ملی است.

وی در پایان سخنان خود اظهار داشت: امروز در دانشگاه آزاد اسلامی نخبگان و کارشناسان حضور دارند که قطعا نقطه نظراتشان می‌تواند برای دولت آینده برای برون رفت از مشکلات کنونی بسیار راهگشا باشد و لذا دانشگاه آزاد اسلامی آماده هر گونه تعامل سازنده با رئیس جمهور منتخب است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها