امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۶:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144352
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; همایش ۱۵ هزار نفری قرآنی مردم تبریز یکی از برنامه‌های جانبی سی‌

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; همایش ۱۵ هزار نفری قرآنی مردم تبریز یکی از برنامه‌های جانبی سی‌ وهفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به میزبانی این شهر است که به عنوان آیین اختتامیه مسابقات برگزار خواهد شد.

بنا بر این گزارش سالن اصلی مسابقات، سالن همایش‌های مصلای امام خمینی(ره) تبریز است که آیین افتتاحیه در این سالن برگزار و قرار است مراسم اختتامیه در صحن اصلی مصلی با حضور بیش از ۱۵ هزار نفر از قرآن‌دوستان برگزار شود.

این دوره از رقابت‌ها با حضور بیش از ۴۷۰ نفر از برترین نخبگان قرآنی سراسر کشور از ۶ لغایت ۱۳ اسفند‌ماه به میزبانی تبریز برگزار می‌شود که برگزاری سه همایش قرآنی، کرسی‌های تلاوت در سراسر استان، برگزاری نمایشگاه قرآن، اجرای برترین گروه‌های تواشیح کشور در سالن مسابقات و اجرای مسابقه در بین باز‌دید‌کنندگان برخی از برنامه‌های جانبی آن است.

این دوره از مسابقات توسط شبکه قرآن سیما، شبکه استانی سهند، رادیو قرآن به همراه برخی دیگر شبکه‌ها و رسانه‌های مکتوب پوشش داده می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار