امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۵:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144354
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 58
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ترجمه انگلیسی کتاب «وجود آسمانی» نوشته سید ابراهیم حسینی در ایام مبارک دهه فجر‌ منتشر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ترجمه انگلیسی کتاب «وجود آسمانی» نوشته سید ابراهیم حسینی در ایام مبارک دهه فجر‌ منتشر می‌ شود.

این اثر که وضعیت زن در اسلام از دیدگاه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را بررسی می‌کند،‌ به سفارش اداره کل امور زنان و خانواده سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در قطع رقعی و 200 صفحه منتشر می‌شود.

معصومه محمدی و ایوب دهقانکار‌،‌ مترجمان انگلیسی کتاب «وجود آسمانی» هستند که در حال حاضر مراحل انتشار آن در انتشارات بین‌المللی الهدی سپری می‌شود و در دهه مبارک فجر منتشر می‌شود.

پیش از این نیز آثاری با محوریت امام خمینی (ره)، دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی از سوی این موسسه فرهنگی ـ انتشاراتی منتشر شده است که از آن جمله می‌توان به کتاب‌های «انقلاب اسلامی از دیدگاه اندیشمندان روس»،‌ «امام خمینی و بیداری جهان اسلام» و «مبناگرایی و نواندیشی در راه و روش امام خمینی» به زبان فارسی و ترجمه کتاب «آداب الصلاه» به زبان فرانسه، که طی سال‌های اخیر منتشر شده است، اشاره کرد.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها