امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۴:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144371
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 28
 احمد ابوالحسنی رئیس اتحادیه لیتوگرافان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: پیرو تداخل صنفی ...

 احمد ابوالحسنی رئیس اتحادیه لیتوگرافان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: پیرو تداخل صنفی چاپخانه& zwnj;داران در رابطه با پیش از چاپ یا همان لیتوگرافی، برخی‌ از چاپخانه‌ها اقدام به نصب دستگاه لیتوگرافی از جمله «پلیت ستر» کرده‌اند، که این تخلف است.

به گفته وی، نظر به اینکه طبق قانون نظام صنفی این کار تخلف محسوب می‌شود و طبق ماده 28 قانون نظام صنفی که اگر در مدت 15 روز نسبت به برطرف کردن تداخل صنفی اقدام نکنند از طریق پلیس امنیت یا اماکن پلمپ خواهد شد، از فردا پلمپ این چاپخانه‌ها آغاز خواهد شد.

ابوالحسنی ادامه داد: در این رابطه اولین چاپخانه‌ فردا 15 بهمن سال جاری به خاطر  تخلف تداخل صنفی پلمپ می‌شود.

به گفته وی، 15، 20  و 23 بهمن سال جاری 3 چاپخانه در تهران پلمپ می‌شود و 7 لیتوگراف نیز به خاطر نداشتن مجوز صنفی تا 24 بهمن سال جاری پلمپ خواهند شد.

رئیس اتحادیه لیتوگرافان تهران گفت: از فردا 15 بهمن سال جاری به حدود 50 چاپخانه ابلاغ ماده 28 با مهلت 15 روزه برای تداخل صنفی از اتحادیه لیتوگرافان تهران ابلاغ خواهد شد، همچنین این ابلاغ‌ها علاوه بر اینکه به واحدهای چاپی اعلام می‌شود رونوشت آن نیز به اتحادیه چاپخانه‌داران تهران ارسال خواهد شد که جای دارد از اماکن یا پلیس امنیت بابت این همکاری و اقدام به موقع تشکر کنم.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها