امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۲۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144376
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 162
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام سیدمهدی خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در مراسم رونمایی از مجموعه هفت جلدی «

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام سیدمهدی خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در مراسم رونمایی از مجموعه هفت جلدی « روایتی از واقعیت» اظهار داشت: سازمان تبلیغات موظف است با ترویج و ترسیم خوبی‌ها در جامعه روشنگری کند و با تبیین ارزش‌ها و ضد ارزش‌ها جامعه را به سمت پرهیز از بدی‌ها سوق دهد.

وی اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر از فروعات دین است و این فریضه در آیات قرآن بسیار عجیب است همواره تبیین واجبات به وسیله امربه معروف و نهی از منکر انجام می‌شود به وسیله فریضه امنیت در جامعه گسترش پیدا می‌کند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در ادامه تصریح کرد: زنان و مردان مؤمن نسبت به یکدیگر یک نوع ولای عام دارند و این خود یک نوع به هم پیوستگی ایجاد می‌کند که انسان‌ها در جامعه یکدیگر را از بدی نهی کنند، در ذهن مردم سلامت ارزش دارد و بهداشت مقدم بر درمان است و بدن را واکسینه می‌کنند تا میکروب را پس بزند لذا در برابر رواج منکر در جامعه نیز همین‌گونه باید عمل کرد.

وی ابراز داشت: قوم یهود در برابر هر منکری که در جامعه اتفاق می‌افتاد بی‌تفاوت بودند و در برابر منکرات ایستادگی نمی‌کردند.

بر اساس این گزارش، مجموعه 7 جلدی روایتی از واقعیت نوشته محمد شهریاری بازپرس ویژه قتل عمد تهران با حضور حجت‌الاسلام سیدمهدی خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، میرکریمی مدیر عامل مؤسسه نشر بین‌الملل و قضات دادگستری کشور ساعت 14 روز14 بهمن 93 در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.

مجموعه آثار محمد شهریاری که سال‌ها در مقام بازپرس ویژه قتل عمد تهران فعالیت داشته است تحت عنوان روایتی از واقعیت توسط شرکت چاپ نشر بین‌الملل وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی در هفت جلد منتشر شد. «شب نشینی خونین درفیس بوک»، «قربانی توهم»، «دسیسه»، «شلیک در شب»، «قتل در آخرین ملاقات»، «جنایت در جنایت» و«جنایت در دفتر خانه» عناوین مجموعه 7 جلدی روایتی از واقعیت هستند.

انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها