امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۹:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144384
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 68
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پورمحمدی در متن این حکم خطاب به قصری‌زاده آورده است: از شما که بحمدالله از حافظان و قاریان برجسته ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پورمحمدی در متن این حکم خطاب به قصری‌زاده آورده است: از شما که بحمدالله از حافظان و قاریان برجسته قرآن کریم و آشنا به امور رسانه هستید انتظار می‌رود با هماهنگی رئیس شورای معارف اسلامی و مدیران محترم شبکه‌های سیما، نسبت به تعریف شاخص‌های مطلوب و در شأن رسانه ملی اهتمام ورزیده و امور مربوط به پخش مناسب قرائت‌ قرآن، اذان‌ و ادعیه در شبکه‌های سیما را هماهنگی و نظارت نمایید.

استاد منصور قصری زاده قاری ممتاز کشورمان، حافظ کل قرآن کریم و عضو بنیاد ملی نخبگان است که موفق به دریافت نشان فرهنگ و هنر از ریاست جمهوری وقت شده و در بسیاری از مسابقات ملی و بین المللی قرآن کریم، افتخارات فراوانی را کسب کرده است.

فوق لیسانس الهیات گرایش قرآن و حدیث از دانشگاه تهران، تدریس در مؤسسات دولتی و تدریس در دانشگاه امام صادق (ع) از جمله سوابق تحصیلی و دبیری خبر، مدیر بازبینی شبکه جهان‌بین (حوزه ریاست سازمان)، فعالیت در سازمان حج و زیارت، مدیر رسیدگی به شکایات اداره کل بازرسی، مدیر هسته مرکزی گزینش و دبیر هیأت مرکزی گزینش از جمله سوابق اجرایی ایشان در رسانه ملی است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها