امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۴:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144390
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۲۱
تعداد بازدید: 544
منابع خبری اعلام کردند که داعش «معاذ الکساسبه» خلبان اردنی را که در اسارت این گروه تروریستی بود، با ریختن مواد آتش زا زنده زنده سوزانده ...

منابع خبری اعلام کردند که داعش «معاذ الکساسبه» خلبان اردنی را که در اسارت این گروه تروریستی بود، با ریختن مواد آتش زا زنده زنده سوزانده است.

به گزارش فرهنگ نیوز، منابع خبری اعلام کردند که داعش معاذ الکساسبه خلبان اردنی را که در اسارت این گروه تروریستی بود با ریختن مواد آتش زا زنده زنده سوزانده است.

العربیه گزارش داد که ارتش اردن در تماسی با خانواده «معاذ الکساسبه» اعدام وی را به آنها اطلاع داده است.

اردن اعلام کرد که در پاسخ به اعدام «معاذ الکساسبه»، «ساجده الریشاوی» از اعضای القاعده که قرار بود با خلبان اردنی معاوضه شود را به همراه چندین تروریست دیگر اعدام خواهد کرد.

همچنین در پی انتشار خبر اعدام خلبان اردنی پادشاه این کشور سفر خود به واشنگتن را لغو و در این کشور 3 روز عزای عمومی اعلام کرد.

ارتش اردن نیز با صدور بیانیه ای در واکنش به اعدام الکساسبه اعلام کرد که ما تلاش خود را برای آزادی  وی انجام داده بودیم و قصاص از داعش به اندازه مصیبت وارد شده خواهد بود.

تلویزیون اردن اعلام کرد که معاذ الکساسبه در سوم  ژانویه گذشته توسط داعش اعدام شده بود.

کاخ سفید با محکوم کردن این اقدام داعش همبستگی خود را اردن اعلام  و تاکید کرد که داعش بجز تخریب و قتل چیز دیگری را نمی‌شناسد.

در سوم دی ماه گذشته نیروهای وابسته به گروه تروریستی " داعش " یک فروند هواپیمای اف 16 نظامی وابسته به ائتلاف بین المللی مبارزه با داعش را در نزدیک شهر رقه در شمال سوریه سرنگون و خلبان اردنی آن را به اسارت گرفتند.

خبرگزاری فرانسه در این باره اعلام کرد: خلبانی که به اسارت در آمده سروان " م.ک " معاذ الکساسبه است.

 

داعش خلبان اردنی را زنده زنده سوزاند+ تصاویرداعش خلبان اردنی را زنده زنده سوزاند+ تصاویرداعش خلبان اردنی را زنده زنده سوزاند+ تصاویرداعش خلبان اردنی را زنده زنده سوزاند+ تصاویرداعش خلبان اردنی را زنده زنده سوزاند+ تصاویر
داعش خلبان اردنی را زنده زنده سوزاند+ تصاویر
منبع:فرهنگ نیوز
برچسب ها:
آخرین اخبار