امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144432
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۹
تعداد بازدید: 393
سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد با تاکید بر اینکه تصویب طرح یک فوریت الزام دولت به حفظ حقوق ...

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد با تاکید بر اینکه تصویب طرح یک فوریت الزام دولت به حفظ حقوق هسته‌ای پیام مهمی را از سوی انقلاب اسلامی به جهانیان به ویژه استکبار صادر کرد، اظهار  داشت: آنچه مسلم بوده جمهوری اسلامی ایران پس از گذشت 36 سال از انقلاب اسلامی آنچنان عزتمندانه مسیر رشد و بالندگی را طی کرده که اجازه اعمال زور را به کسی نمی‌دهد.

وی افزود: امروز انقلاب اسلامی پیام‌های مهم و موثری را در عرصه بین‌المللی به منظور بیداری و آگاه کردن ملت‌ها صادر می‎کند که تصویب طرح یک فوریت الزام دولت به حفظ حقوق هسته‌ای از جمله این پیام‌ها به شمار می‌رود.

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی با تاکید بر اینکه طرح الزام دولت به حفظ حقوق هسته‌ای پاسخی محکم به ادبیات زورگویانه و تهدیدآمیز آمریکایی‎‎هاست، خاطرنشان کرد: آمریکا همواره چه در مذاکرات و چه در غیر مذاکرات با ما با زبان تهدید صحبت می‌کند و در مذاکرات هم امروز می‌بینیم که چگونه قصد اعمال فشار بر ما را دارد.

قاضی‌زاده هاشمی تصریح کرد: پیام مجلس شورای اسلامی در تصویب طرح الزام دولت به حفظ حقوق هسته‌ای این است که عزت ایرانی و غرور ایرانی قابل مذاکره نبوده و مجلس تمام قد از حقوق و منافع ملی کشور حمایت می‌کند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: طرح الزام دولت به حفظ حقوق هسته‌ای قدرت چانه‌زنی ما را در مذاکرات بالا برده که این خود به معنای پاسخی محکم به ادبیات زورگویانه آمریکایی‌ها است.

وی خاطرنشان کرد: پیام مجلس شورای اسلامی به آمریکایی‌ها و 1+5 این است که هر قدر مذاکره‌کنندگان ما در مذاکرات تحت فشار قرار گیرند، مجلس نمی‌گذارد انقلاب اسلامی با عنوان مذاکرات نفی شود.

قاضی‌زاده تاکید کرد: ما نمی‌گذاریم با عنوان مذاکرات عزت ایرانی، غرور ایرانی و تمامی داشته‌های انقلاب اسلامی نفی شود.

انتهای پیام/3138/ط40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار