امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۴:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144438
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۹
تعداد بازدید: 341
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، باشگاه پرسپولیس این روزها علاوه بر عدم نتیجه گیری در لیگ برتر و همچنین حذف از جام حذفی با مشکل دیگری هم ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، باشگاه پرسپولیس این روزها علاوه بر عدم نتیجه گیری در لیگ برتر و همچنین حذف از جام حذفی با مشکل دیگری هم به نام بی پولی دست و پنجه نرم می‌کند و همه این اتفاقات هم درست از زمانی که حمیدرضا سیاسی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بازداشت شد رخ داد؛ بازداشتی پر حرف و حدیث که شاید عنوان می شد به دلیل شکایت اسپانسر پیشین باشگاه صورت گرفته اما پر واضح است که موارد دیگری هم در این اتفاق دخیل بوده است.

به هر روی از زمانی که پرسپولیسی‌ها قرارداد اسپانسرشان را یک طرفه فسخ کردند و بعد از شکایت بهنام پیشروی کیش به عنوان اسپانسر از این باشگاه، پرسپولیسی‌ها طبق قانون نمی‌توانند تا به توافق رسیدن با اسپانسر پیشین با اسپانسر دیگری به توافق برسند و این اتفاق عجیب برای باشگاهی با سابقه پرسپولیس بسیار عجیب است؛ همان طور که در بازی این تیم مقابل ذوب‌آهن در لیگ برتر پرسپولیس با پیراهنی وارد بازی شد که هیچ اثری از اسپانسر نداشت!

حالا اما از درون تیم فوتبال پرسپولیس خبر می‌رسد که این باشگاه نزدیک به 2 ماه است که به بازیکنانش پولی نداده آن هم در حالی که در زمان حضور سیاسی در این باشگاه پرداختی به بازیکنان به صورت هفتگی انجام می شد. البته در این مدت یک پرداختی به بازیکنان انجام شد که به گفته خود بازیکنان این قدر مقداری دریافتی‌شان از باشگاه کم بوده که حتی از گفتن رقم آن هم خودداری کردند! کار به جایی رسیده که عده‌ای از بازیکنان پرسپولیس عنوان کرده‌اند که برای گذران زندگی خود نیاز به قرض گرفتن پول از دوستان‌شان دارند و این برای باشگاهی با نام و تاریخ پرسپولیس تنها یک نتیجه دارد؛ ناکامی!

پرسپولیس تا چندی دیگر باید در لیگ قهرمانان آسیا بازی کند و با این شرایط که بازیکنان تمرکز روی هر مساله‌ای داشته باشند روی فوتبال ندارند مشخص نیست تکلیف این تیم در این رقابت‌های معتبر چه خواهد شد. جالب اینجاست که حتی این بی پولی به تیم‌های پایه هم رسیده به طوری که همین هفته گذشته مربیان تیم‌های پایه پرسپولیس که عمدتا از پیشکسوتان این باشگاه بودند برای گرفتن حق و حقوق خود راهی باشگاه پرسپولیس شدند که در نهایت در حالی که کار به درگیری هم رسید دست خالی باشگاه را ترک کردند!

باید دید وزارت ورزش که روزگاری خود را متولی این باشگاه اعلام می‌کرد و الان می‌گویند نقشی در اداره این باشگاه ندارند چه راهکاری برای این معضل در این شرایط خواهند داشت. اینکه پرسپولیس با این شرایط در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بخواهد حضور پیدا کند قطعا بیشتر باعث ناراحتی هواداران این تیم خواهد شد.

راستی هواداران در این شرایط بحث واگذاری که هنوز انجام نشده ولی پر از حرف و حدیث است و جلسات پنهانی که برخی پیشکسوتان برای خرید برند باشگاه برگزار می کنند را کجای دلشان بگذارند؟!

انتهای پیام/ی

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها