امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۵:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144445
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۲:۲۶
تعداد بازدید: 597
روزنامه ساندی تایمز انگلیس فاش کرد پنج شهروند پرتغالی تبار این کشور مسئولیت تصویربرداری فیلم‌های سربریدن را برعهده دارند. «نیرو ...

روزنامه ساندی تایمز انگلیس فاش کرد پنج شهروند پرتغالی تبار این کشور مسئولیت تصویربرداری فیلم‌های سربریدن را برعهده دارند. «نیرو سرایوا» جوان بیست و هشت ساله انگلیسی که چهار فرزند دارد، مسئول گروه تصویربرداری داعش است. سرایوا در سال ۲۰۱۲ به سوریه سفر کرد تا به عضویت داعش درآید.

یه گزارش پیروان موعود؛ پنج شهروند انگلیسی نقش تصویربرداران گروه تروریستی داعش را ایفا می کنند. به گزارش واحد مرکزی خبر، فابیو بوکاس معروف به عبدالرحمن الاندلس شهروند بیست و دو ساله انگلیسی در تصویربرداری جنایت های داعش با فناوری پیشرفته نقش دارد. کیفیت بالای تصاویر منتشر شده از طرف داعش همواره بحث برانگیز بوده است. روزنامه ساندی تایمز انگلیس فاش کرد پنج شهروند پرتغالی تبار این کشور مسئولیت تصویربرداری فیلم های سربریدن را برعهده دارند. «نیرو سرایوا» جوان بیست و هشت ساله انگلیسی که چهار فرزند دارد، مسئول گروه تصویربرداری داعش است. سرایوا در سال 2012 به سوریه سفر کرد تا به عضویت داعش درآید. به نوشته این روزنامه سرایوا با چهار جوان دیگر در شرق لندن اقامت داشت و مدت زیادی زیر نظر سازمان اطلاعات انگلیس قرار داشتند. این پنج جوان در لندن مسلمان شدند و سپس تحت تاثیر اندیشه های افراطی قرار گرفتند. این پنج جوان در یک تیم فوتبال در انگلیس بازی می کردند. سالسوو رودریگز داکاستا دیگر جوان تصویربردار داعش است.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها