امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 17
۰۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144462
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 11
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هر سال و در آستانه ایام نوروز، نرخ بلیت‌های اتوبوس برای جبران تردد‌های ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هر سال و در آستانه ایام نوروز، نرخ بلیت‌های اتوبوس برای جبران تردد‌های یک‌ سرخالی ناوگان 20 الی 25 درصد افزایش می‌یابد.

این افزایش قیمت بلیت اتوبوس در مدت زمان طرح نوروزی از 25 اسفند تا 15 فروردین سال بعد اعمال می‌شود و پس از آن نرخ‌ها به قیمت‌های قبلی بر می گرددد.

این افزایش قیمت بدان دلیل است که ‌هزینه تردد‌های یک‌سرخالی ناوگان کاهش یابد بدین معنا که مثلاً وقتی در روز‌های ابتدایی نوروز اتوبوس‌ها از مبدأ تهران با ظرفیت تکمیل به مقصد می‌روند‌ از مقصد مسافری برای تهران وجود ندارند بدون مسافر به تهران بر‌می‌گردند که این افزایش 20 تا 25 درصدی نر‌خ‌ها تا حدی هزینه‌های آنها را جبران می‌کند.

اما امروز ‌اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافری کشور نرخ‌های جدیدی را به شرکت‌ها ابلاغ کرده‌ که از امروز لازم‌الأجرا است بدین ترتیب با احتساب این افزایش قیمت، نرخ بلیت اتوبوس در ایام نوروز برای مسافران گران‌تر خواهد شد.




ابلاغیه افزایش قیمت بلیت اتوبوس از امروز


 

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها