امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۱:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144465
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 22
 به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، سردار محمدرضا نقدی پیش از ظهر امروز در دیدار با جمعی از نخبگان، بسیج مهندسین و اعضای ...

 به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، سردار محمدرضا نقدی پیش از ظهر امروز در دیدار با جمعی از نخبگان، بسیج مهندسین و اعضای کانون‌ های بسیج مهندسین اظهار کرد: اراده و مدیریت دو حلقه گمشده صنعت هستند و اگر مدیریت این دو عنصر را در کنار اقتصاد مقاومتی قرار بدهیم، موفق خواهیم شد.
وی با بیان اینکه بسیج برای مقابله با تحریم‌ها به سراغ راه حل رفته است، افزود: بسیج با ورود کارشناسانه به بخش تولیدات کشاورزی و دامی موفق به ایجاد الگوی صحیحی در این زمینه شده است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما در این زمینه بدون تحمیل هزینه به دولت در قالب دو فاز و در مدت دو سال 100 هزار شغل ایجاد کرده‌ایم.
وی خواستار ترسیم این الگو در بخش صنعت و اتخاذ راهکارهای مناسب جهت راه‌اندازی دوباره صنایع تعطیل‌شده شد.
نقدی با اشاره به آغاز جلسات کارشناسی درباره حل مشکلات بخش صنعت در سازمان بسیج مستضعفین افزود: باید راهکارهای عملیاتی برای راه‌اندازی صنایع تعطیل‌شده و صنایع بحران‌زده ارائه شود.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: صنعتگران باید برای سرمایه‌گذاری ظرفیت‌های مناسب و سودآور را شناسایی کنند.
وی تاکید کرد: ما می‌خواهیم راهکارهای عملیاتی حل مشکلات صنعت را احصا کرده و در این زمینه به راه‌اندازی صنایع راکد کمک کنیم.
نقدی با بیان اینکه مسائل و مشکلات بخش صنعت باید مطالبه شود گفت: جایی برای شنیدن صحبت‌های تولید‌کنندگان وجود ندارد.
وی با اشاره به ظرفیت‌های بسیار خوب صنعت در کشور اظهار کرد: با مدیریت صحیح منابع می‌توان مشکلات اقتصادی را پشت سر گذاشت.
انتهای پیام/63042/ح30/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار