امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144478
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 12
احمد آریایی‌نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ با اعلام ...

احمد آریایی‌نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ با اعلام موافقت خود با انتشار اسامی 170 نماینده‌ای که گفته می‌شود از محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور سابق پول دریافت کرده‌اند، گفت: جزئیات این موضوع نیز باید اعلام شده و نفرات حق دفاع از خود داشته باشند.

وی شفاف شدن عملکردها و رویکردها موجب نزدیک شدن هر چه بیشتر به عدالت برشمرد و افزود: مبارزه با فساد، چپ و راست و اصولگرا و اصلاح‌طلب نمی‌شناسد و صرفاً باید عملکردها مبنای قضاوت باشند.

آریایی‌نژاد با یادآوری اینکه اصولگرایان خود پیگیر به جریانات انداختن پرونده فساد محمدرضا رحیمی بودند، گفت: ما خود ابتدائاً از احمدی‌نژاد حمایت کردیم ولی در ادامه به او اعتراض داشتیم زیرا که افراد را برجسته نمی‌کنیم و به کارنامه آنها می‌نگریم.

وی در ادامه تصریح کرد: در مورد آقای روحانی نیز همین گونه است و اگر زمانی مردم تشخیص دادند که او نسبت به دیگر کاندیداها صلاحیت بیشتری برای ریاست جمهوری دارد به معنی اعتماد ابدی نیست و اگر عملکرد مطلوبی نداشته باشد مردم رأی خود را پس خواهند گرفت.

نماینده مردم ملایر در پایان گفت: ما باید از عملکردها به افراد برسیم نه اینکه افراد را ملاک قرار داده و کارنامه آنها را در پرتو نام و شعارشان بررسی کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها