امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144495
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز چهارشنبه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز چهارشنبه پارلمان طی تذکری از در دستور کار قرار نگرفتن طرح تحقیق و تفحص از شمسا و صندوق ذخیره فرهنگیان انتقاد کرد.

وی خطاب به باهنر که ریاست بخشی از جلسه علنی امروز مجلس را بر عهده داشت، گفت:‌چرا تحقیق و تفحص از شمسا و صندوق ذخیره فرهنگیان که حدود یک سال گذشته تقدیم هیأت رئیسه شده در دستور کار قرار نمی‌گیرد، اما تحقیق و تفحص‌هایی که پس از آن ارائه شده به صحن علنی می‌آید.

نایب‌ رئیس دوم مجلس شورای اسلامی در واکنش به این تذکر نماینده اراک از مهرداد بذرپاش خواست که موضوع را بررسی و نتایج را اعلام کند.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی‌ لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی هم در جلسه علنی امروز خانه ملت در تذکری از عدم در دستور کار قرار گرفتن تحقیق و تفحص از استانداری اصفهان انتقاد کرد.

وی در همین زمینه گفت:‌ تحقیق و تفحص از استانداری اصفهان را دو سال پیش تقدیم کردیم اما آقای لاریجانی گفتند هزینه مالی دارد اما چرا امروز برخی تحقیق و تفحص‌ها در دستور کار قرار می‌گیرد، مگر این تحقیق و تفحص‌ها هزینه مالی ندارد؟

باهنر در واکنش به تذکر نماینده فلاورجان با وارد دانستن تذکر گفت: این موضوع اشکال هیأت رئیسه است که باید بررسی کنیم تا دریابیم اشکال چیست، آنگاه من موضوع را خدمت نمایندگان عرض خواهم کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها