امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144497
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (چهارشنبه خانه ملت) یک فوریت طرح ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (چهارشنبه خانه ملت) یک فوریت طرح استفساریه بند & laquo;ط» تبصره 9 قانون بودجه سال 1393 کل کشور را مورد بحث و بررسی قرار داده و به تصویب نرساندند.

وکلای ملت با 65 رأی موافق، 70 رأی مخالف و 14 رأی ممتنع از 194 نماینده حاضر در جلسه، با فوری بررسی شدن طرح مذکور مخالفت کردند که بدین ترتیب این طرح به صورت عادی در دستور کار مجلس قرار گرفت.

این طرح که شامل یک مقدمه توجیهی و یک بند استفساریه است، به امضای 148 نفر از نمایندگان مجلس رسیده که در صورت تصویب نهایی آن، بند «ط» تبصره 9 قانون بودجه سال 1393 شامل تکمیل همه بیمارستان‌های در حال ساخت توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت راه و شهرسازی، شامل تکمیل پروژه‌های نیمه تمام بیمارستان‌های کشور نیز می‌شود.

در مقدمه توجیهی این طرح آمده است: با توجه به اینکه تعدادی بیمارستان نیمه کاره در شهرهای کوچک و محروم در حال ساخت است، با این اعتبارات محدود باید سال‌ها به صورت نیمه کاره رها شود و هر روز هم بر برآورد ریالی آن افزوده خواهد شد. شهرهای بزرگ و کلانشهرها مشکل خاصی ندارند چون هم دولت سرمایه‌گذاری کرده است و هم بخش خصوصی، در صورتی که در شهرهای کوچک که دولت سرمایه‌گذاری کرده، نیمه کاره است. بخش خصوصی هم تمایلی به سرمایه‌گذاری در این زمینه ندارد، از این رو برای تکمیل این پروژه‌ها انتظار است نمایندگان رأی مثبت دهند تا پروژه‌های نیمه کاره بیمارستانی تکمیل شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها