امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14450
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 160
حمیدرضا خانپور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به صدور 6 هزار و 353 مجوز مشاغل خانگی مستقل و 99 مجوز در بخش پشتیبان ...

حمیدرضا خانپور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به صدور 6 هزار و 353 مجوز مشاغل خانگی مستقل و 99 مجوز در بخش پشتیبان این مشاغل اظهار داشت: یکی از رویکردها در این بخش حمایت از مشاغل خرد است، زیرا در کمترین زمان و با هزینه پایین ایجاد می‌شود و در صورت برنامه‌ریزی و هدایت آنها می‌توان پایداری در این بخش ایجاد کرد.

وی تاکید کرد: این اداره کل به طور داوطلبانه مسئولیت صدور مجوز مشاغل خانگی برای فرزندان شهدا و خانواده‌های ایثارگر بنیاد شهید استان تهران را تقبل کرده است.

وی با بیان اینکه آمار ارائه شده تا پایان سال گذشته محقق شده است،‌ تصریح کرد: متقاضیان مشاغل خانگی می‌توانند با مراجعه به دستگاه‌های اجرایی صادرکننده مجوز مرتبط با حرفه مورد تقاضا نسبت به ثبت نام خود به صورت مستقل و پشتیبان و خوشه‌ای اقدام نموده و تسهیلات مورد نظر را دریافت کنند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌‌ای استان تهران با اشاره به ضرورت حمایت از مهارت در ایجاد اشتغال بیان داشت: توسعه و گسترش مهارت آموزی در مشاغل خانگی، زمینه ساز ایجاد فرصت‌های شغلی شده و در نهایت تحقق شعار حماسه اقتصادی را به همراه دارد.

به گزارش فارس، متقاضیان مشاغل خانگی جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با صدور مجوزهای مستقل و پشتیبان می‌توانند به سایت www.tehrantvto.ir مراجعه کنند.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها