امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۶:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144507
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (15 بهمن 93)

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (15 بهمن 93) از سوی هیأت رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

مجمع نمایندگان استان خوزستان در تذکری به رئیس‌ جمهور خواستار توضیح علت بی‌توجهی و عدم جدیت سازمان حفاظت از محیط زیست در پیگیری حل مشکل ریزگردها و آلاینده‌ها در استان خوزستان با وجود وعده‌های داده شده و لزوم کمیته اضطرار و تعیین نماینده تام‌الاختیار شدند.

زهره طبیب‌زاده نوری، لاله افتخاری، فاطمه رهبر، سکینه عمرانی، نیره اخوان ‌بیطرف، شهلا میرگلوبیات، حلیمه عالی نمایندگان تهران، سمیرم، اصفهان، ساوه و زابل در تذکری به رئیس‌جمهور خواستار توضیح علت برخورد منفعلانه معاونت امور زنان ریاست جمهوری در قبال برخوردهای مداخله‌جویانه نماینده مجلس آلمان شدند.

فرج‌الله عارفی و محمدجواد نظری‌مهر نمایندگان جیرفت و بندرگز در تذکری به وزیر اقتصاد خواستار توضیح علت افزایش سود وام بانکی شدند.

قاسم جعفری، محمد سلیمانی و رضا صابری نمایندگان بجنورد، تهران، رامیان و آزادشهر در تذکری به رئیس‌ جمهور خواستار توضیح علت استفاده از تعابیر راجع به منتقدان دولت که در شأن مقام ریاست جمهوری نیست و نیز خواستار توضیح علت عدم اراده جدی دولت در اجرای قانون شناسایی و حذف یارانه ثروتمندان شدند.

عبدالکریم رجبی نماینده مردم مینودشت به وزیر اقتصاد در مورد افزایش سود وام بانکی تذکر داد.

احمدعلی مقیمی و عباس مقتدایی نمایندگان بهشهر و اصفهان در تذکری به رئیس‌جمهور خواستار تسریع در ارائه لایحه رتبه‌بندی معلمان شدند.

سیدباقر حسینی، سیدمسعود میرکاظمی، مرتضی آقاتهرانی، محمدسلیمانی، علی ایرانپور،‌علی‌اکبر ناصری، محمدعلی موسوی، نعمت‌الله منوچهری، عباس مقتدایی و امیرعباس سلطانی نمایندگان زابل، تهران، مبارکه، بابل، خدابنده، پاوه،‌ اصفهان و بروجن به رئیس‌ جمهور لزوم تخصیص بودجه به سازمان اوقافت و امور خیریه برای کمک به مساجد را متذکر شدند.

ناصر کاشانی نماینده مردم زاهدان در تذکری به وزیر کشور خواستار تسریع در حل موضوع توقیف شناسنامه و سایر مدارک هویتی تعدادی از مردم استان سیستان و بلوچستان شد.

محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک به وزیر بهداشت لزوم توجه به حقوق پرستاران و کادر خدماتی بیمارستان‌ها در طرح تحول سلامت را متذکر شد.

محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان به رئیس‌ جمهور لزوم اختصاص حداقل 10 درصد از بودجه سلامت در قانون هدفمندی یارانه ها به ورزش همگانی در شهرها و روستاها را متذکر شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها