امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144517
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید احمدرضا دستغیب عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه پس از جلسه علنی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید احمدرضا دستغیب عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه پس از جلسه علنی مجلس در جمع خبرنگاران با اشاره به اختصاص سه هفته زمان برای بررسی درآمدها و یک هفته به هزینه‌ها برای اولین بار در تاریخ بررسی بودجه در این کمیسیون اظهار داشت: این نشان می‌دهد که نمایندگان به دنبال هزینه‌تراشی برای دولت نبوده و همه تلاش‌شان افزایش درآمدها و منابع دولت است.

وی با اشاره به کاهش اتکا به منابع نفتی در لایحه بودجه 94 خاطرنشان کرد: این گام بسیار خوبی برای کاهش سهم منابع نفتی از لایحه است و نکته دیگر اینکه پیشنهاداتی که درباره هزینه‌ها مطرح شده است تلاش شده است در بودجه جاری قرار نگیرد، به عنوان مثال تملک دارایی در حوزه پروژه عمرانی قرار گیرد و منابع و درآمدهای جدید هم آرام آرام جایگزین خواهد شد.

دستغیب در مورد گروه‌های اجتماعی و مراجعاتی که درباره آنها صورت می‌گیرد، گفت: پیشنهادات همکاران در این باره تا پایان وقت امروز مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به ورود کمیسیون در برخی از ردیف‌ها و لزوم توجه به مطالبات فرهنگیان و دیگر اقشار در جامعه افزود: در مورد تبصره 21 دیروز کمیسیون گزارش داده و امروز برای بررسی این تبصره و پیشنهادات جلسه خواهیم داشت.

نماینده شیراز خاطرنشان کرد: امروز ساعت 13 به پیشنهادات اعضا در مورد بودجه 94 ورود خواهیم کرد و این نتیجه ورودی‌هایی است که از صاحب‌نظران و کارشناسان امر داشتیم و امروز تا پایان وقت بررسی بودجه 94 به پایان خواهد رسید و فردا هم زمان داریم که اگر لازم باشد آن را تمدید کنیم.

دستغیب از تقدیم لایحه به هیأت رئیسه در ابتدای هفته بعد خبر داد و با اشاره به تعطیلات یک هفته‌ای نمایندگان گفت: روزی 26 لایحه بودجه در دستور کار مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها