امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۷:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144519
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عبدالله سامری نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز خانه ملت در ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عبدالله سامری نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز خانه ملت در تذکری شفاهی خطاب به رئیس‌جمهور، اظهار داشت: طنزهایی که امروز می‌شنویم آمیخته با مقابله مردم مظلوم خوزستان با پدیده گرد و غبار است.

وی افزود: موجودات زنده یا دارای شُش هستند یا آبشش و اکنون هم خاک‌شُش؛ مثل مردم خوزستان که به جای برف‌بازی باید خاک‌بازی کنند که طنزهای موجود حکایت از این واقعیت تلخ دارند.

سامری در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: واقعیتی که امروز ندای مظلومیت بیکاری، فقر و تبعیض در حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی خوزستان است که در دیدگان حسرت‌آمیز مردم با گرد و غبار آمیخته است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این ماسک‌های خاکی واقعیت امروز و دردهای دیروز خوزستان است، خاکی که آلوده به مواد شیمیایی و میکروبی است و پدیده گرد و غبار امروز فرااستانی و مرزی است که در آن شکی نیست؛ تا کی باید سکوت کنند؟ مردم خوزستان زنده هستند و به آب و هوای سالم و به دور از هر گونه آلودگی نیازمند هستند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها