امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۱۸:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144521
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 11
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، هیأت وزیران مقرر کرد وزیر جهادکشاورزی به ترکیب اعضای ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، هیأت وزیران مقرر کرد وزیر جهادکشاورزی به ترکیب اعضای شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی اضافه شود.

براساس بند (1) تصویب‏نامه شماره 113200/ت 49516هـ مورخ 5 /6 /13921 برای ایجاد هماهنگی بین سازمان‏های مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی، شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی، متشکل از رئیس‏‌جمهور(رییس شورا)، وزیران امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، امورخارجه، کشور، نفت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، راه و شهرسازی، دادگستری، معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور، رییس‏کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، رییس سازمان حفاظت محیط زیست و دبیر شورا تشکیل شد.

با توجه به صلاحیت وزارت جهاد کشاورزی در مدیریت بر امور زمین، منابع طبیعی و کشاورزی از جمله مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی و نظر به اینکه بخش عمده مناطق آزاد، جزء اراضی کشاورزی، ملی، دولتی و منابع طبیعی بوده و با توجه به اینکه تعیین تکلیف، فروش و واگذاری اراضی و اجرای قوانین موجود و تطبیق با مقررات اجرایی در این مناطق حائز اهمیت است، هیئت وزیران در جلسه 5 /11 /1393 مقرر کرد وزیر جهادکشاورزی به ترکیب اعضای شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی اضافه شود.

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور این مصوبه را در تاریخ 11/11/1393 برای اجرا به وزارت جهادکشاورزی، دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی ابلاغ کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها