امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۵:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14454
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 95
محمدحسن تسلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه قیمت واقعی سکه با توجه به ارزش هر اونس ...

محمدحسن تسلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه قیمت واقعی سکه با توجه به ارزش هر اونس طلا در بازارهای جهانی و دلار در بازار آزاد یک میلیون و 200 هزار تومان است، اظهار داشت: با کاهش قیمت دلار و اونس در بازارهای جهانی این نرخ به زیر یک میلیون و 200 هزار تومان می‌رسد.

وی ادامه داد: امکان لغو تحریم‌ها نیز با توجه به روابط دیپلماتیک با دیگر کشورها در دولت آینده وجود دارد و پالس‌های اطلاعاتی رد و بدل شده در نشست عصر امروز با خبرنگاران باعث ریزش شدید قیمت ارز و سکه در بازار خواهد شد.

این کارشناس معاملات سکه آتی با اشاره به اینکه وجه تضمین اولیه قراردادهای آتی یک میلیون و 500 هزار تومان کاهش یافته گفت: امکان کاهش بیشتر وجه تضمین اولیه طی روزهای آینده با توجه به روند نزولی قیمت سکه در بازار نقد و تحت تأثیر آن معاملات آتی سکه وجود دارد.

تسلیمی خاطر نشان کرد: معاملات قراردادهای آتی در سررسید شهریور ماه از امروز آغاز شده و به نظر می‌رسد به قیمت یک میلیون و 290 هزار تا یک میلیون و  300 هزار تومان ارزش‌گذاری شود.

وی با اشاره به اینکه امکان بازگشایی سررسید چهارم وجود دارد، گفت: با ایجاد ثبات در بازار و اینکه وجه تضمین اولیه کاهش یافته، امکان بازگشایی سررسید 4 وجود دارد؛ در تمام بورس‌های دنیا، معاملات آتی سکه در چهار سررسید پیگیری می‌شود.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از آغاز جلسه معاملاتی امروز وجه تضمین مورد نیاز برای هر قرارداد معادل وجه تضمین اولیه به علاوه وجه تضمین باقیمانده، برابر با مبلغ 5 میلیون و 200 هزار تومان و نسبت به آخرین نرخ یک میلیون و 500 هزار تومان کاهش، تعیین شده است.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار