امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۷:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144564
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 26
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، معاون نظامی و قضایی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران در جلسه اعضای این شورا در حوزه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، معاون نظامی و قضایی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران در جلسه اعضای این شورا در حوزه حمل و نقل با تبیین راه کارهای لازم در جهت ایجاد ساختار امر به معروف و نهی از منکر در حوزه حمل و نقل گفت: هدف از برگزاری این جلسه ایجاد حس تعاون و همفکری در اعضا این شورا جهت توسعه و ترویج معروفات و زدودن منکرات در صنعت حمل و نقل می باشد.

حجت الاسلام قدرت الله علیزاده افزود: هر یک از سازمان‌های عضو این شورا می‌بایست  با برنامه‌ریزی دقیق و هماهنگ با بکارگیری ظرفیت‌های تبلیغاتی با رویکرد‌های آموزشی و تربیتی اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی و فضاسازی فرهنگی مرتبط با موضوع امر به معروف و نهی از منکر کنند.

دادستان نظامی استان مازندران گفت: دبیرخانه معاونت سازمان‌های نظامی و قضایی ستاد احیاء استان نسبت به اجرایی نمودن مصوبات تأکید دارد و خواستار همکاری و مشارکت بیشتر سازمان‌ها در جهت تعالی امر به معروف و نهی از منکر می باشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها