امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۶:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144587
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۴۶
تعداد بازدید: 140
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،  وزرات دادگستری اسرائیل طی بیانیه‌ای اعلام کرد که یک افسر ارشد پلیس ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،  وزرات دادگستری اسرائیل طی بیانیه‌ای اعلام کرد که یک افسر ارشد پلیس اسرائیل که معاون کمیسر می‌باشد در حال بازجویی در باره اتهام  آزار و اذیت جنسی بانوان نظامی است.

روزنامه «جروزالم پست» امروز چهارشنبه با انتشار این خبر نوشت: این افسر بلند پایه با سوء‌استفاده از موقعیت کاری خود چند مورد آزار اذیت جنسی علیه بانوان  نظامی تحت فرمانش داشته است.

بر اساس این گزارش، در حالی که از نام بدن فرد دستگیر شده خود داری شده است اما وی از افسران ارشد پلیس اسرائیل بوده و سمت معاون کمیسر که در عبری بدان« Nitzav »گفته می شود، دارد.

بنوشته این روزنامه، حال نام این افسر ارشد  کنار دیگر فرماندهان پلیس اسرائیل که به دلیل آزار و اذیت جنسی به ویژه در حال بازجویی بسر می‌برند ، قرار گرفته است.

اگر این مقام بلند پایه پلیس اسرائیل مجبور به کناره گیری شده یا اخراج گردد،این مورد هشتمین نمونه از معاونین کمیسر پلیس اسرائیل است که کمتر از یک سال و نیم با چنین افتضاحی رو‌برو می‌شود.
انتهای پیام/
 
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها