امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 22
۱۷:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144604
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۴۶
تعداد بازدید: 8
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «موشه یعلون»‌ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز چهارشنبه طی دیداری از ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «موشه یعلون»‌ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز چهارشنبه طی دیداری از تیپ مستقر در منطقه «جبل حرمون» بدون نام بردن از آمریکا، گفت تلاش می‌شود تا توافقی بد با ایران به دست آید.

به گزارش روزنامه «جروزالم پست» موشه یعلون بدون نام بردن مستقیم از باراک اوباما رییس جمهور آمریکا که در مسیر گفت‌وگوی هسته‌ای با ایران تلاش دارد، گفت:«شخصی فعالیت‌های گسترده خرابکارانه ایران در منطقه را نادیده گرفته است.»

وزیر جنگ رژیم اسرائیل در ادامه سخنان خود افزود:«ما اینجا آمده‌ایم تا تبعات یک امنیت واقعی را شاهد باشیم. ایران نه تنها در این برهه، بلکه از گذشته در صدد باز کردن جبهه‌ای علیه ما در ارتفاعات جولان بوده است. ایران در در عملیات زیر زمینی خرابکارانه دخالت دارد.»

یعلون با اتهام زنی علیه ایران گفت که جمهوی اسلامی عوامل خود را به افغانستان، عراق، یمن ، لبنان و سوریه  و دیگر جاها می فرستد و هر کجا که وارد شده آن منطقه ناامن شده است.

این مقام صهیونیستی در ادامه از آمادگی نیروهای مسلح اسرائیل برای مقابله با هر رویدادی خبر داد.

یعلون امروز همراه با بنیامین نتانیاهو رییس جمهور اسرائیل از تیپ مستقر در جبل حرمون بازدید کرد.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار