امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۷:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144647
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 146
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، خاخام ماشاءالله گلستانی‌نژاد در ششمین همایش بین‌المللی ادیان توحیدی، ‌با اشاره ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، خاخام ماشاءالله گلستانی‌نژاد در ششمین همایش بین‌المللی ادیان توحیدی، ‌با اشاره به سخنان حضرت موسی که به صورت 52 بیت شعر برآورد شده است اظهار کرد: تمام احتمالات دنیا و تمام رویدادهایی که در دنیا رخ می‌دهد حضرت موسی کلیم‌الله پیش‌بینی کرده است.

وی ‌با بیان اینکه‌ ان‌شاءالله آنان که هتک حرمت کردند و به پیامبر اسلام اهانت کردند خودشان مورد اهانت قرار گیرند، تصریح کرد: حضرت محمد (ص) شخص والایی است و ‌در نزد خداوند جایگاه والایی دارد‌ و کسی نمی‌تواند به ایشان اهانت کند.

وی ادامه داد: کسانی که عنوان آزادیخواه بشر نام دارند باید بدانند اولین آزادی آن است که به رسول پیامبر ادیان احترام بگذارند.

گلستانی‌نژاد افزود: همه ادیان، توحید پرستند و خدای یکتا را پرستش می‌کنند و خدای هر دین و باوری در واقع خدای یکتا است.

وی تاکید کرد: نبوت حضرت موسی رسول‌الله عین حقیقت است و تمام کردار، رفتار و گفتار ما از ایشان نشأت گرفته است.

رهبر کلیمیان افزود: تورات موسی کلیم‌الله و من با قسم یاد می‌کنم در کشوری قرار گرفته‌ام که دهه فجر را جشن می‌گیریم و از امام راحل که آزادی بیشتر را برای ما کلیمی‌ها ایجاد کردند تا من کلیمی بتوانم تمام قوانین دین خود را اجرا کنم، تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: ما می‌گوییم خدایا تو خالق و پدر و پادشاه ما و برای همگان هستی و این یکتا بودن خدا جزء فریضه ما است.

گلستانی‌نژاد عنوان کرد: ما با برادران اسلامی خود اشتراکات زیادی در زمینه ازدواج، طلاق، نماز و روزه داریم.

رهبر کلیمیان افزود: ان‌شاءالله با ظهور حضرت مهدی (عج) ما همه از این اتاق رنگی بیرون می‌آییم.‌

رهبر کلیمیان تاکید کرد: سرنخ اصلی همه ادیان یکتاپرستی است و کلمه خدا را که ما استفاده می‌کنیم در واقع نشان‌دهنده این است که ما فارسی‌زبان هستیم.

وی در پایان افزود: ما همه واحدیم چون خدا یکی است و افتخار داریم که در دهه فجر در مقابل بزرگان، دانشمندان و فرهیختگان و عالمان اسلام زبان به سخن آورده‌ایم؛ امیدوارم این همایش‌ها پی‌درپی ادامه پیدا کند.

گلستانی‌نژاد افزود: ما از 2700 سال پیش تا الان در ایران زندگی می‌کنیم‌ و مکانی بهتر از ایران و دوستانی بهتر از برادران مسلمان پیدا نکردیم و نخواهیم کرد.

انتهای پیام/2301/ش30/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها