امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۵:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144651
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، جشنواره در روز چهارم ظاهرا در حال گرم شدن است. علیرضا رئیسیان ساعت 10 صبح امروز «دوران عاشقی» خود را برای ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، جشنواره در روز چهارم ظاهرا در حال گرم شدن است. علیرضا رئیسیان ساعت 10 صبح امروز «دوران عاشقی» خود را برای مخاطبان به نمایش گذاشت که استقبال نسبتا خوبی از این فیلم صورت گرفت. البته هنر دست علیرضا برازنده این یکی از مولفه های این اثر سینمایی بود.

و باز هم تایم نهار و نماز اما این بار با طعم یک مستند کاملا متفاوت بنام «فیه ما فیه»! که درباره فیمسازی مستند پیرامون روحانیت بود.

ساعت 14.30 امیرحسین عسگری به همراه عوامل فیلم سینمایی «بدون مرز» از روی فرش قرمز کاخ جشنواره عبور کردند و این فیلم را برای اولین بار در سی و سومین جشنواره فیلم فجر رونمایی کردند.

در عصر یخبندان خارپشت‌ها تصمیم گرفتند رنج خارهای یکدیگر را تحمل کنند اما کنار هم باشند و به هم گرما بدهند، خارپشت ها تنها جاندارانی بودند که در «عصر یخبندان» زنده ماندند.

بله درست است در عصر یخبندان خارپشت‌ها تصمیم گرفتند رنج خارهای یکدیگر را تحمل کنند اما این بار اهالی رسانه در برج میلاد تهران با دیدن این فیلم سینمایی خلاقانه از مصطفی کیایی غافلگیر شدند و خستگی چهار روز تلاش بی وقفه از تنشان بیرون آمده است.

به هر ترتیب نشست این فیلم هم از نشست های مفرح بود. در بخشی از این نشست محسن کیایی از همکاری بعدی خود با برادرش مصطفی کیایی خبر داد که با واکنش مهتاب کرامتی دیگر بازیگر «عصر بخبندان» روبرو شد و در پاسخ به او گفت: من و مصطفی برادریم و اگر او به من نقش ندهد مادرم به او زنگ می‌زند و برای من نقش انتخاب می‌کند!

البته این پایان کار نبود و صادق دقیقی کارگردان جوان سینمای ایران به همراه پروانه مرزبان فیلم سینمایی «تا امدن احمد» را در سالن اصلی برج میلاد رونمایی کردند.

اما نشست این فیلم غریبانه و با تعداد اندکی از اهالی رسانه و منتقدین برگزار شد که همین امر صادق دقیقی کارگردان جوان این اثر را به درد و دل واداشت.

دقیقی در سخنانی کوتاه گفت: بهتر است اهالی رسانه و منتقدین در سالن نشست حضور پیدا میکردند و فیلم را نقد می‌کردند.

به گفته دقیقی برخی در مقابل سینمای دفاع مقدس خواسته یا ناخواسته گادر می‌گیرند.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها