امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۰۱:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14466
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 75
به گزارش فارس به نقل از تایمز مالی، اریک هولدر دادستان کل آمریکا مدعی شده که اقداماتی از این دست امنیت ملی آمریکا را به خطر انداخته است. وی بدون ...

به گزارش فارس به نقل از تایمز مالی، اریک هولدر دادستان کل آمریکا مدعی شده که اقداماتی از این دست امنیت ملی آمریکا را به خطر انداخته است.

وی بدون آنکه نامی از اسنودن بیاورد گفته است که ملت آمریکا از هر فرصتی نهایت استفاده را خواهد کرد تا شخصی را که اطلاعات مربوط به طرح پریسم را افشا کرده در برابر عدالت قرار دهد.

هولدر گفته است: من تضمین می کنم که ما شخصی را که مسئول این نشت اطلاعاتی به شدت زیان بخش است را وادار به پاسخگویی می کنیم.

وی افزوده است: امنیت ملی ما در اثر این نشت اطلاعاتی آسیب دیده است و امنیت مردم آمریکا هم به خطر افتاده است. اسنودن که در هنگ کنگ به سر می برد به احتمال زیاد به زودی به آمریکا بازمی گردد.

وی هفته گذشته اسنادی را افشا کرد که نشان می داد دولت اوباما به طور مستقیم و آنی به سرورهای ۹ شرکت بزرگ اینترنتی آمریکا مانند گوگل، فیس بوک، مایکروسافت و یاهو دسترسی داشته و اطلاعات خصوصی کاربران را به بهانه مقابله با تروریسم بررسی می کرده است.

انتهای پیام/ک
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها