امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۳:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144663
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس، پرویز پرستویی تهیه کننده و بازیگر فیلم «دو» د رنشست خبری این فیلم با بیان اینکه تهیه‌کنندگی دغدغه من ...

به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس، پرویز پرستویی تهیه کننده و بازیگر فیلم «دو» د رنشست خبری این فیلم با بیان اینکه تهیه‌کنندگی دغدغه من نبوده و نیست، گفت:‌ پس از شنیدن ایده خانم گلستانی تمام تلاش‌ هایم را برای ساخت کار و کمک به کار انجام دادم.

وی در بخش دیگری از سخنانش در این نشست خبری گفت: به لحظه لحظه فیلمبرداری، فیلمنامه و کارگردانی این فیلم فکر شده است.

این بازیگر سینمای ایران افزود: موضوع فیلم «دو» موضوع پیچیده‌ ای نیست اما نوع نگاه خانم گلستانی و برخوردشان با موضوع من را ترغیب کرد که در این فیلم حضور داشته باشم.

تهیه کننده فیلم «دو» تأکید کرد: من احساس نکردم که با یک کارگردان کار اولی همکاری می‌کنم و از این تجربه راضی هستم.

بنابراین گزارش سهیلا گلستانی کارگردان فیلم «دو»‌در این نشست خبری درباره عنوان این فیلم گفت: «دو» به معنای دو خط موازی است که به هم نمی‌رسند و این فیلم رسوبی بود از یک داستان کوتاه آمریکایی که چند سال پیش آن را خوانده بودم.

وی نام این داستان کوتاه را کفش‌های خدمتکار عنوان کرد و افزود: پس از آن این داستان کوتاه برای من یک طرح و فیلمنامه شد و شرایط ساخت آن فراهم شد و من توانستم این فیلم را بسازم.

کارگردان فیلم «دو» با بیان اینکه این فیلم اقتباسی نیست، تأکید کرد: فیلمنامه در طول دو سه سال با طرح‌ها و ماهیت‌های مختلف کار شد اما از هنگامی که جدی پای کار رفتیم نوشتن آن چهار ماه طول کشید.

وی افزود:‌ از اینکه این جسارت را انجام داده‌ام و این کار را ساخته‌ام راضی هستم و این فیلم دغدغه‌های من است و قرار نیست لزوماً همه آن به مردم رسیده باشد.

گلستانی ادامه داد: سردی فیلم عامدانه است و روی تلاشی که برای فیلم کردم اصرار دارم اما نمی‌گویم کارم بی‌نقص است.

وی در پاسخ به سؤالاتی که درباره فیلم و پیام آن مطرح شده بود گفت:‌ قصد سنجاق کردن خودم به فیلم را ندارم، این سینمای مورد علاقه من است و برای کمک به بینندگان تنها می‌توانم بگویم تم این فیلم فقدان و همزیستی است.

بنابراین گزارش هایده صفی‌یاری تدوین‌گر این فیلم نیز گفت: فیلم «دو» به علت اینکه فیلم پرجنب و جوش و ملتهبی نیست تدوین مشکلی نسبت به فیلم‌های دیگر دارد و پیدا کردن لحن آن مشکل بود چرا که فیلم پر از جزئیات زیاد است و سعی کردیم کاری بکنیم که بیننده فیلم را تا پایان دنبال کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها