امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۹:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144665
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در یادواره شهدای آماد سپاه که در گلستان شهدای اصفهان برگزار شد، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در یادواره شهدای آماد سپاه که در گلستان شهدای اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: در زمان پهلوی چنان فسادی جامعه ما را گرفته بود که خدمتکار سوئدی محمدرضا همه کاره دربار شده بود.

وی با بیان اینکه به این حد در آن زمان ذلیل بودیم که این خدمتکار حق هفت‌تیر کشیدن بر هر کسی در کاخ را داشت، افزود: 6 میلیون بشکه نفت از کشور خارج می‌شد اما اطراف تهران همه حلبی‌آباد بود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه ارتش کشور در دست مستشاران آمریکایی بود، تصریح کرد: سازمان مدیریت، بانک مرکزی و وزارت کشور ما نیز در دست این مستشاران بود و با چنین ذلت و حقارتی زندگی می‌کردیم.

وی با اشاره به اینکه امروز پیشرفت‌های بی‌نظیری در علم و صنعت داشته‌ایم در حالی که پزشکان خارجی از فقیرترین کشورهای دنیا ما را معالجه می‌کردند، بیان کرد: ما در آن زمان ذلیل بودیم چراکه مهم‌ترین کشور اسلامی حامی صهیونیسم بودیم.

نقدی با بیان اینکه مهم‌ترین نقش پشتیبانان ما در دوران دفاع مقدس این بود که در اوج تحریم‌ها یک‌قدم عقب ننشستند، گفت: آنها با دور زدن تحریم‌ها و با اتکا به «ما می‌توانیم» به هر صورت که شده بود نگذاشتند این مسائل به خط مقدم رسوخ کند.

وی با اشاره به اینکه شهید صنیع‌خانی و سلسله بزرگ شهدای آماد نقش داشتند تا اثبات کنند که «ما می‌توانیم»، ابراز کرد: این یک معجزه بزرگ است که کشوری در برابر همه دنیا با دست خالی بایستد و ذره‌ای از خاکش را از دست ندهد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه خدا حجت را به ما تمام کرده بود که اگر با او باشیم یاری‌مان می‌کند، عنوان کرد: استقامت در این راه و استمرار راه شهدا خواسته رهبر معظم انقلاب از ماست و امروز نگهبان این میراث هستیم.

وی با اشاره به اینکه اگر امروز همان تفکر در میان مسئولان ما باشد با نهایت شایستگی در یک محاصره صددرصد کشور قابل اداره شدن است، ادامه داد: مگر ما آن روز چه داشتیم، آن روز همه متخصصان ما توان نداشتند که 5 کیلو مواد منفجره را به بغداد پرتاب کنند.

نقدی با بیان اینکه امروز دانش، نیروی انسانی، مواد اولیه بی‌شمار و ابزار و وسایل صنعت به‌وفور داریم و به همین دلیل بهانه‌ای برای سازش و تسلیم نداریم، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب به همین دلیل بر اقتصاد مقاومتی تأکید دارند و هر کس باور ندارد با مطالعه زندگی شهدا اقتصاد مقاومتی را درک کند.

وی با اشاره به اینکه شهدا نمی‌پسندند که مسئولان ما ژست دوستی با آمریکا بگیرند چرا که ما دشمن استکبار هستیم، ادامه داد: امروز به حدی قدرت دشمن کم شده که حتی برای حمله به سوریه عقب‌نشینی می‌کنند و این از برکت خون شهداست.

انتهای پیام/2301/غ30/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها