امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144675
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ندار ایرانیان، احمد نقیب‌زاده عضو شورای مشاوران حزب ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ندار ایرانیان، احمد نقیب‌زاده عضو شورای مشاوران حزب ندای ایرانیان شد.

نقیب‌زاده می‌گوید اتفاق تازه‌ای نیفتاده است فقط قرار است نسل جوان‌تری از اصلاح‌طلبان برای حضور در جامعه سیاسی ایران آماده شوند تا در کنار و همراه با نسل گذشته گفتمان اصلاحات را در جامعه تبیین کنند. به همین دلیل نقیب‌زاده، ندای ایرانیان را بیش از یک حزب ساده می‌خواند و معتقد است ندای ایرانیان حرکت اجتماعی ناگزیر طبقه متوسط برای رسیدن به زندگی بهتر است. او ندای ایرانیان را نه یک حزب صرفاً سیاسی بلکه حزبی در راستای خواسته‌های اجتماعی ارزیابی می‌کند. به همین دلیل این دانش آموخته جامعه‌شناسی دانشگاه نان‌تر فرانسه می‌خواهد همکاری خود را با ندای ایرانیان علنی کند.

احمد نقیب‌زاده (متولد شهربابک) پژوهشگر و استاد تمام گروه علوم سیاسی دانشگاه تهران است. وی دکتری جامعه شناسی سیاسی از نان‌تر فرانسه دریافت کرده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها