امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۹:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144676
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی؛  محمد ودود حیدری رئیس سازمان بسیج ...

به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی؛  محمد ودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی در جمع دانشجویان بسیجی استان فارس با تبریک فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: انقلاب اسلامی ما محدود به ایران نبوده و نیست آنچان که امام خمینی (ره) فرمودند مبارزه با ظلم و کفر مرز نمی شناسد پیروزی انقلاب اسلامی نوید فردای روشن و ازبین رفتن تاریکی ها برای تمامی مستضعفین جهان بود.

وی با اشاره به شاخصه های اندیشه معمار کبیر انقلاب گفت : اصول اندیشه امام برچهار اصل اصالت،کرامت، طراوت و شجاعت استوار بود ایشان هرگز قدمی برنمی داشتند مگر اطمینان داشتند رضایت خداوند در انجام آن است.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی در تشریح شجاعت بی نظیر امام خمینی (ره) گفت: امام در یکی از سخنان خود می فرمایند والله در عمرم از احدی نترسیدم . با شناختی که از امام (ره) داریم می دانیم ایشان اهل اغراق نبودند و این سخن بدون هیچ اغراقی از جانب ایشان بیان شده بود. می توان دلیل وجود چنین شجاعتی در امام را در ایمان ایمان و اخلاص ایشان جست.

حیدری در ادامه با انتقاد از برخی از رفتار های منفعلانه دستگاه دیپلوماسی دولت اظهار داشت: سیاست خارجی دولت جمهوری اسلامی باید با سیاست خارجی انقلاب اسلامی زاویه نداشته باشد و سیاست انقلاب اسلامی هرگز و به هیچ بهانه ای اجازه فروش  و تعویض عزت ملی را با هیچ چیز دیگر نمی دهد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها